Laukiniai Dioskorėjos milteliai

Yam milteliai yra pagaminti iš šviežios yam gumbavaisių, tada tuo jį į miltelius. Yam garsėja savo gerą poveikį, siekiant užkirsti kelią širdies ir kraujagyslių riebalų settle žemyn. Produktas yra daug krakmolo ir baltymų, tai geriausias pasirinkimas moterims, kurie nori sublogti.

Informacija apie

Xi'an Victar Bio-Tech Corp yra viena iš pirmaujančių Kinijos yam milteliai gamintojų ir tiekėjų, su profesinės gamykla, mes galime jums pasiūlyti grynas natūralus, 100 % natūralūs, ekologiški, GGP, patvirtintas ir Kosher sertifikuota ISO sertifikuota yam milteliai su žemos kainos ir aukštos kokybės. Sveiki atvykę į pirkti pigūs, karštas parduoti, ir gamykla tiekti produktus iš mūsų.


Funkcija:
1. yam milteliai yra daug ląstelienos ir gaunasi jausmas plenitudo po valgyti, žmonės kurie gali padėti žmonėms su kontrolės norą valgyti.

2. Be to, Yam yra labai maistingas bet mažo kaloringumo maisto, žmonės neturi jaudintis dėl savo svorio.


3. Diosgenin yra viena iš gyvybiškai svarbių maistinių medžiagų yam milteliuose. Tai svarbus medžiagų sintezei moterų hormonų ir padėti užsegamas medžiagų apykaitą.


4. yam milteliai yra puiki funkcija, siekiant užkirsti kelią širdies ir kraujagyslių riebalų įsikurti kraujagysles ir laikant ją elastinga.

Tyrimo