Wolfberry ekstraktas

Wolfberry yra tradicinis brangiųjų kinų žolinis vaistas. Jį galima naudoti kaip medicinos ir maisto. Wolfberry gausu karotino, pagrindinių maistinių medžiagų vitaminų ir kalcio, geležies ir kitų sveikas akis, pagerinti regėjimą, stiprinti imunitetą, anti-senėjimo funkcijas. Ta medžiaga, kurią mes naudojame yra garsaus kinų Ningxia Goji. Ten "vėl tiek daug laukinių goji. Ir ką mes suteiksime jums yra geros kokybės.

Informacija apie

Xi'an Victar Bio-Tech Corp yra viena iš pirmaujančių Kinijos wolfberry ekstraktas gamintojų ir tiekėjų, su profesinės gamykla, mes galime pasiūlyti jums grynas natūralus, 100 % natūralūs, ekologiški, GGP, patvirtintas ir Kosher sertifikuota ISO certified wolfberry ekstraktas, privalumai goji, acai uogų žemos kainos ir aukštos kokybės. Sveiki atvykę į pirkti pigūs, karštas parduoti, ir gamykla tiekti produktus iš mūsų.

Pagrindinė informacija:
Lotyniškas pavadinimas: Lycium barbarum L.
Dalis naudojama: vaisių
Specifikacijos: 20 % -50 % polisacharidų
Išvaizda: Rudos spalvos geltona smulkūs milteliai
Tyrimo metodas: Iš UV
Molekulinė formulė: C5H11O2
Molekulinė masė: 117.15
CAS NR.: 107-43-7


Apie Wolfberry:
Wolfberry yra tradicinis brangiųjų kinų žolinis vaistas. Jį galima naudoti kaip medicinos ir maisto. Wolfberry gausu karotino, pagrindinių maistinių medžiagų vitaminų ir kalcio, geležies ir kitų sveikas akis, pagerinti regėjimą, stiprinti imunitetą, anti-senėjimo funkcijas.
Ta medžiaga, kurią mes naudojame yra garsaus kinų Ningxia Goji. Ten "vėl tiek daug laukinių goji. Ir ką mes suteiksime jums yra geros kokybės.


Funkcija ir taikymas:
1. wolfberry gali sulėtinti senėjimo procesą.
2. wolfberry gali paskatinti imuninę sistemą.
3. wolfberry ekstraktas gali būti naudojamas kaip geras vaistas vyresnio amžiaus žmonės.
4. wolfberry yra gera inkstams, vizija ir akių; ir tai yra plaučių mitybos.
Taikomoji programa: Jis yra plačiai naudojamas sveikatos priežiūros produktams.

Tyrimo