Balta inkstų pupelių ekstraktas

Balta inkstų pupelių kilęs iš Meksikos ir Argentinos. Šiais laikais, tai pasodinti daug mūsų šalį, pavyzdžiui, Junano ir Guidžou Sichuano provincijos. Balta inkstų pupelių turi daug mitybos pvz., baltymų, angliavandenių bei kalcio. Tai veiksmingai slopina krakmolo skilimo, kuris yra gerai svorio.

Informacija apie

Xi'an Victar Bio-Tech Corp yra viena iš pirmaujančių Kinijos balta inkstų pupelių ekstraktas gamintojų ir tiekėjų, su profesinės gamykla, mes galime jums pasiūlyti grynas natūralus, 100 % natūralūs, ekologiški, GMP sertifikuotos, Kosher sertifikuota, ir balta inkstų pupelių ekstraktas, sertifikuota pagal ISO iki prarasti, riebalų deginimas, dietos prarasti žemos kainos ir aukštos kokybės. Sveiki atvykę į pirkti pigūs, karštas parduoti, ir gamykla tiekti produktus iš mūsų.

Pagrindinė informacija:

Lotyniškas pavadinimas: Phaseolus Vulgaris L.Part naudoti: sėklų
Specifikacija: 1 %, 2 % Phaseolinišvaizda: balkšvos smulkūs milteliai
CAS NR.: 13401-40-6
Tyrimo metodas: Iš HPLC
Molekulinė formulė: C20H18O4
Molekulinė masė: 322.35


Apie balta inkstų pupelių:
Balta inkstų pupelių kilęs iš Meksikos ir Argentinos. Šiais laikais, tai pasodinti daug mūsų šalį, pavyzdžiui, Junano ir Guidžou Sichuano provincijos.
Balta inkstų pupelių turi daug mitybos pvz., baltymų, angliavandenių bei kalcio. Tai veiksmingai slopina krakmolo skilimo, kuris yra gerai svorio.

Funkcija ir taikymas:

1. ji turi apsaugoti blužnies ir inkstų funkciją.
2. ji gali skatinti WBC irimo viduje žinduoliai.
3. ji gali išgydyti nutukimo ir cukrinis diabetas.
Taikomoji programa: sveikatos priežiūros produktų

Tyrimo