Balto pupelių ekstraktas

Lotyniškas pavadinimas: Phaseolus Coccineus L.
Naudota dalis: sėkla
Specifikacija: 1%, 2% fazelio
Išvaizda: balta milteliai
Bandymo metodas: pagal Kjeldahl metodą
CAS Nr .: 13401-40-6
Molekulinė formulė: C20H18O4
Molekulinė masė: 322,35

Informacija apie

Pagrindinė informacija apie balto pupelės ekstraktą

Lotyniškas pavadinimas: Phaseolus Coccineus L. White Bean Extract

Naudota dalis: sėkla

Specifikacija: 1%, 2% fazelio

Išvaizda: balta milteliai

Bandymo metodas: pagal Kjeldahl metodą

CAS Nr .: 13401-40-6

Molekulinė formulė: C20H18O4

Molekulinė masė: 322,35

Ekstrakcijos tipas: ekstrahavimas tirpikliu

Pakuotė: 1 kg / maišelis, 25 kg / būgnas


Kas yra baltas pupelių ekstraktas :
Baltas pupelių pupelis yra pasodintas tarp visos Kinijos, kurioje didelę dalį sudaro tokios provincijos kaip Yunnan, Guizhou ir Sichuan. Ji kilusi iš Meksikos ir Argentinos.

Baltosios pupelių ekstraktas yra plačiai pažymėtas kaip svorio mažinimo pagalba. Produktas taip pat yra skirtas užkirsti kelią nutukimui ir sumažinti pilvo riebalus.

Kokia nauda dėl balto pupelių ekstrakto?

Baltosios pupelių ekstraktas gali kovoti su alfa-amilazės (fermento, susijusio su angliavandenių skilimu į cukrų), padarinius. Lėtėjant alfa-amilazės aktyvumui, manoma, kad balto pupelių ekstraktas neleidžia organizmui virsti gliukozės pertekliaus į kūno riebalus. Taigi tai yra priežastis, dėl kurios ji gali prarasti svorį.

Manoma, kad natūralus svorio netekimas padeda manyti, kad baltųjų pupelių ekstraktas tikrina cukraus kiekį kraujyje, kovoja su atsparumu insulinui, saugo nuo diabeto, širdies ligų, blužnies ir inkstų, padidina atminties ir energijos sąveiką, lengvina artrito simptomus ir pagalbą storosios žarnos vėžio prevencija.

VICTAR yra viena iš pirmaujančių Kinijos vaistažolių ekstraktų gamintojų ir tiekėjų su profesionalia gamykla, todėl mes galime Jums pasiūlyti gryną natūralų, 100% natūralų, ekologišką, GMP sertifikuotą, Kosher sertifikuotą ir ISO sertifikuotą baltojo pupelių ekstraktą tiek žemos kainos, tiek aukšto lygio kokybė. Sveiki atvykę pirkti pigius, karštus pardavimus ir gamyklos tiekimo produktus iš mūsų.
Tyrimo