Kviečių žolės milteliai

Imtis kviečių daigų lapai kaip žaliava kai jis išaugo 20to 40 centimetrų. Produktas išlaiko visų maistinių medžiagų ir daug celiuliozės ekologiškų kviečių. Dauguma sumos gali būti absorbuojamas iš organizmo lengvai.

Informacija apie

Xi'an Victar Bio-Tech Corp yra viena iš pirmaujančių Kinijos kviečių žolės milteliai gamintojų ir tiekėjų, su profesinės gamykla, mes galime pasiūlyti jums grynas natūralus, 100 % natūralus, organinių, GGP, patvirtintas, Kosher sertifikuota, ir ISO sertifikuotoms kviečių žolės milteliai, naudą wheatgrass žemos kainos ir aukštos kokybės. Sveiki atvykę į pirkti pigūs, karštas parduoti, ir gamykla tiekti produktus iš mūsų.


Funkcija:
1. kviečių žolės milteliai yra daug ląstelienos, ji gali skatinti žarnų Peristaltika, todėl jis gali gydyti vidurių užkietėjimas labai gerai.


2. kviečių žolės milteliai yra daug antioksidanto fermentų---iš anksto SOD; tai yra puikus antioksidantas poveikį ir padėti žmonių išlaikyti odą minkšta ir balinimo.


3. kviečių žolės milteliai yra daug vitamino c, beta karotino, ji gali pagerinti rūgštus kūno sudėjimą, valo kraują ir skatinti organizmo metabolizmą.


4. ji taip pat gali sumažinti cholesterolio kiekį kraujyje, trigliceridų, tai kad ji populiari nutukimo prevencijos.

Tyrimo