Tribulus Terrestris ekstraktas

Tribulus Terrestris yra daugiausia pasodinti vidutinis zona visame pasaulyje. Jos "vaisių yra plačiai naudojamas medicinoje, jos" stiebas ir lapai yra veiksmingas gydant niežulys cutanea, jo sėklos yra naudojamas išspausti naftos ir jos pluošto kamieninių padengti gali būti naudojami popieriniams. Tribulus terrestris milteliai yra pagamintas iš vaisių, tribulus terrestris, kuris yra daug tiliroside, kaempferol, Kvercetino, vitamino C ir diosgenin ir tt. Tribulus terrestris milteliai yra vis labiau populiarėja su įvairiomis jos funkcijomis, jis yra plačiai naudojamas išlaikyti sveiką ir gydant ligas.

Informacija apie

Xi'an Victar Bio-Tech Corp yra viena iš pirmaujančių Kinijos tribulus terrestris ekstrakto gamintojų ir tiekėjų, su profesinės gamykla, mes galime pasiūlyti jums gryną gamtos, 100 % natūralūs, ekologiški, GGP, patvirtintas ir Kosher sertifikuota ISO certified tribulus terrestris ekstraktas, Bulgarijos tribulus žemos kainos ir aukštos kokybės. Sveiki atvykę į pirkti pigūs, karštas parduoti, ir gamykla tiekti produktus iš mūsų.


Pagrindinė informacija:

Lotyniškas pavadinimas: Tribulus terrestris L.
Dalis naudojama: vaisių
Specifikacija: 40 %, 60 %, 90 % viso saponinų
Pavidalas: Šviesiai geltona smulkūs milteliai
CAS NR.: 55056-80-9
Tyrimo metodas: Iš UV
Molekulinė formulė: C25H22O10
Molekulinė masė: 482


Apie Tribulus Terrestris:
Tribulus Terrestris yra daugiausia pasodinti vidutinis zona visame pasaulyje. Jos "vaisių yra plačiai naudojamas medicinoje, jos" stiebas ir lapai yra veiksmingas gydant niežulys cutanea, jo sėklos yra naudojamas išspausti naftos ir jos pluošto kamieninių padengti gali būti naudojami popieriniams.
Tribulus terrestris milteliai yra pagamintas iš vaisių, tribulus terrestris, kuris yra daug tiliroside, kaempferol, Kvercetino, vitamino C ir diosgenin ir tt.
Tribulus terrestris milteliai yra vis labiau populiarėja su įvairiomis jos funkcijomis, jis yra plačiai naudojamas išlaikyti sveiką ir gydant ligas.


Funkcija:
1. jis yra naudojamas siekiant palengvinti galvos skausmas, galvos svaigimas, krūtinės skausmas ir krūtų skausmas.
2. jis naudojamas komfortą kepenų ir sumažinti rusenantis, suaktyvinti kraujotaką, pagerinti regėjimą ir sumažinti niežulys.
3. tai yra naudojami siekiant padėti skatinti energijos ir stiprinti kaulus ir raumenis.


Taikomoji programa:
1. jis yra naudojamas medicinoje gydyti myospasm ir krūtinės angina.
2. jis taikomas sumažinti cholesterolio kiekį ir mažinant skaičiavimas ir išgydyti šlapimo sistemos.
3. jis taip pat naudojamas medicinoje gydyti niežulys ir užsispyręs dermatitas.

Tyrimo