Pomidorų milteliai

Pomidorų milteliai yra produkcija iš natūralių, be taršos ir ekologiškų vietos pomidorų. Ji turi aukštą maistinę vertę, mažai kalorijų, anti-oksidacijos, nuo vėžio, išlaikyti grožį, anti-senėjimo ir svorio netekimas.

Informacija apie

Xi'an Victar Bio-Tech Corp yra viena iš pirmaujančių Kinijos pomidorų milteliai gamintojų ir tiekėjų, su profesinės gamykla, mes galime pasiūlyti jums grynas natūralus, 100 % natūralūs, ekologiški, GGP, patvirtintas ir Kosher sertifikuota ISO certified pomidorų milteliai, saulėje džiovintais pomidorais žemos kainos ir aukštos kokybės. Sveiki atvykę į pirkti pigūs, karštas parduoti, ir gamykla tiekti produktus iš mūsų.


Funkcija:
1. pomidorų milteliai yra daug likopeno, yra galingas antioksidantas, kuris gali padėti nedelsiant senėjimo, suspaudimo ir vėžio.


2. pomidorų milteliai turi sumažėja kraujo spaudimas, ir vaidmenį ir pagalbinis gydymas gydyti aukštą kraujo spaudimą ir inkstų liga.


3. pomidorų milteliai yra daug nikotino rūgštis, kurios padeda išlaikyti įprastą sekrecijos skrandžio sulčių, skatina raudonųjų kraujo kūnelių susidarymą, padeda išlaikyti kraujagyslių sienelių lankstumą ir apsaugoti odą.


4. pomidorų milteliai yra daug krūties hormono ir vitamino A, kuris gali skatinti moterų hormonų sekreciją ir kiaušidžių sekrecijos estrogenų, siekiant apsaugoti krūties.

Tyrimo