Čiobrelių milteliai

Čiobrelių milteliai yra pagaminti iš natūralių čiobrelių, augalų daugiausia auginami Šiaurės Afrikoje ir Europoje, ir gali būti sodinami Šiaurės Vakarų Kinijoje. Jis gali skleisti malonus kvapas, todėl ji dažnai taikoma maisto ruošimui. buvo padaryta išvada, kad čiobrelių milteliai, čiobrelių augalai turi didelės vertės mityba, sveikatos priežiūros ir Kirpyklų.

Informacija apie

Xi'an Victar Bio-Tech Corp yra viena iš pirmaujančių Kinijos čiobrelių milteliai gamintojų ir tiekėjų, su profesinės gamykla, mes galime jums pasiūlyti grynas natūralus, 100 % natūralūs, ekologiški, GGP, patvirtintas ir Kosher sertifikuota ISO sertifikuota čiobrelių milteliai, čiobrelių augalai žemos kainos ir aukštos kokybės. Sveiki atvykę į pirkti pigūs, karštas parduoti, ir gamykla tiekti produktus iš mūsų.


Funkcija:

1. visą čiobreliai yra turtingas lakiųjų naftos, ypač žiedų sezoną, todėl jis dažnai papildomas išvirti valgio pagerinti į skonį.


2. čiobrelių milteliai susideda iš daug junginių, įskaitant timolio, Karvakrols, linalool ir p-cymol ir tt. Jie gali atleisti kosulys, mažina uždegimą ir užkirsti kelią korozijai.


3. čiobreliai yra puikus medicinos funkcijų, jis gali pagerinti virškinimo sistemą ir Ginekologinės ligos, skatina kraujotaką, padeda stiprinti imunitetą, sumažinti neuropatijos skausmą, pagerinti dėmesio ir atminties.


4. Be to, tai antimikrobinių ir antispazminis, todėl jis padeda skatinti šašas ir išgydyti žaizdos.


5. čiobrelių milteliai gali būti naudojami pašalinti šlakelis ir atgauti senėjimo odos. Tai taip pat puikus priedas tualetinis muilas ir burnos.

Tyrimo