Galima smegenų didinimo, vėžio kovojimo jėga, skirta liūto manų grybų barzdos dantų grybui

Liūto Mane grybų: galimas smegenų skatinimo, vėžio kovojimo jėga Vienas tyrimas, paskelbtas žurnalo „Žemės ūkio ir maisto chemija“, sąraše išvardijami privalumai, rodantys, kad liūto šunų grybas yra „antibiotikas, anticarcinogeninis, antidiabetinis, anti-nuovargis, antihipertenzinis, antihipiperodeminis , senėjimo, anti-senėjimo, kardioprotekcinių, hepatoprotekcinių, nefroprotekcinių ir neuroprotekcinių, ir gerina nerimą, pažinimo funkciją ir depresiją.

Informacija apie


Kas yra liūto manų grybai?

Lotynų kalba žinoma kaip Hericium erinaceus, liūto šunys yra gimtoji Šiaurės Amerikoje, Europoje ir Azijoje, nors ji nėra plačiai auginama už Azijos ribų. Tai kartais vadinama Hedgehog Mushroom, Yamabushitake arba Houtou, ir ji priklauso dantų grybui arba hidnoidinei grybų grupei.

Liūto šaulių grybai turi ilgus, kabančius spyglius, kurie paprastai yra ilgesni nei centimetrai. Skirtingai nuo daugelio grybų rūšių, kurių stuburo projektas yra filialas, Hericium erinaceus stuburai projektuoja į išorę, suteikdami jai unikalią liūto manevro išvaizdą. Šie grybai auga ir gyvuose, ir negyvuose plačialapiuose medžiuose ir yra paplitę vasaros pabaigoje ir rudenį.

Tyrimai rodo, kad liūto šunys turi priešuždegiminių, antioksidantinių ir imunostimuliuojančių savybių ląstelėse, gyvūnuose ir žmonėms. Jis buvo naudojamas tūkstančius metų kaip gydomieji grybai, ypač tarp tradicinių kinų medicinos specialistų.

image

Liūto mėsos grybų nauda

1. Pagerina smegenų funkciją

2. Gali apsaugoti nuo vėžio

3. Palaiko širdies ir kraujotakos sistemos sveikatą

4. Gali pagerinti virškinimo sveikatą

5. Sumažina uždegimą

VICTAR yra vienas iš pirmaujančių Kinijos žolelių ekstraktų gamintojų ir tiekėjų, turintis profesionalų gamyklą, galime Jums pasiūlyti gryną natūralų, 100% natūralų, ekologišką, GMP sertifikuotą, Kosher sertifikuotą ir ISO patvirtintą galimą smegenų augimą, vėžio kovą stiprioji jėga liūto šunų grybų barzdotam dantų grybui su maža kaina ir kokybe. Sveiki atvykę į pirkti pigius, karšto pardavimo ir gamyklos tiekimo produktus iš mūsų.
Tyrimo