Stewia ekstraktas

Stewia yra vienos rūšies daugiamečiai augalai su mažos ugnies ir didelis saldumas ir paprastai yra naudojamas kaip vienos rūšies priedų. Tai gali būti sodinami ir Pietų ir Šiaurės mūsų šalyje. Tačiau tai daugiausia pasodinti Jiangsu, Anhui ir Heilongjiang provincijose. Jo lapų yra gausiai steviosides kaip vienas puikus natūralus saldiklis.

Informacija apie

Xi'an Victar Bio-Tech Corp yra viena iš pirmaujančių Kinijos Stewia ekstraktas gamintojų ir tiekėjų, su profesinės gamykla, mes galime pasiūlyti jums gryną gamtos, 100 % natūralūs, ekologiški, GGP, patvirtintas ir Kosher sertifikuota ISO certified Stewia ekstraktas, cukraus pakaitalas, poveikis Stewia žemos kainos ir aukštos kokybės. Sveiki atvykę į pirkti pigūs, karštas parduoti, ir gamykla tiekti produktus iš mūsų.

Pagrindinė informacija:

Lotyniškas pavadinimas: Stewia rebaudiana (Bertoni) Hemsl

Dalis naudojama: lapų

Specifikacija: 60 %, 80 %, 85 %, 90 %, 95 % Stevioside

Išvaizda: Balti smulkūs milteliai

CAS NR.: 471-80-7

Tyrimo metodas: Iš HPLC

Molekulinė formulė: C20H30O3

Molekulinė masė: 318.45


Apie Stewia:

Stewia yra vienos rūšies daugiamečiai augalai su mažos ugnies ir didelis saldumas ir paprastai yra naudojamas kaip vienos rūšies priedų. Tai gali būti sodinami ir Pietų ir Šiaurės mūsų šalyje. Tačiau tai daugiausia pasodinti Jiangsu, Anhui ir Heilongjiang provincijose.

Jo lapų yra gausiai steviosides kaip vienas puikus natūralus saldiklis.


Funkcija ir taikymas :

1. Stewia ekstraktas gali būti naudojami atlikti gamtos funkcinės gėrimų nes jis yra natūralus, sveikas ir gaivus skonio.

2. Stewia ekstraktas turi 30 kartų saldumas sacharozės, bet kalorijų yra mažai. Tai vienas puikiai be kalorijų turinčiai saldikliu.

3. Stewia ekstraktas turi hipoglikeminė ir antihipertenzinių poveikis.

Taikomoji programa: sveikatos priežiūros produktų; Maisto


Tyrimo