Sophora Japonica ekstraktas

Sophora japonica lapai turi kliringo kepenų ir Nusausinus gaisro; Jos vaisiai yra naudingi pašalinti kepenų-gaisro pagerinti regėjimą; Jos root gali būti vartojamas sklaida Sąstovis detumescence.

Informacija apie

Xi'an Victar Bio-Tech Corp yra viena iš pirmaujančių Kinijos sophora japonica ekstraktas gamintojų ir tiekėjų, su profesinės gamykla, mes galime jums pasiūlyti grynas natūralus, 100 % natūralūs, ekologiški, GGP, patvirtintas ir Kosher sertifikuota ISO certified sophora japonica ekstraktas žemos kainos ir aukštos kokybės. Sveiki atvykę į pirkti pigūs, karštas parduoti, ir gamykla tiekti produktus iš mūsų.

Pagrindinė informacija:

Lotyniškas pavadinimas: Radix Acanthopanacis Senticosl
Dalis naudojama: gėlių pumpurų
Specifikacija: 95 % rutinas
Išvaizda: Geltona arba šviesiai geltona žalia milteliai
CAS NR.: 153-18-4
Tyrimo metodas: Iš HPLC
Molekulinė formulė: C27H30O16
Molekulinė masė: 610.51
Apie Sophora Japonica:
Jo lapai yra kliringo kepenų ir Nusausinus ugnies poveikio. Jos vaisiai yra naudingi pašalinti kepenų-gaisro pagerinti regėjimą. Jos root gali būti vartojamas sklaida Sąstovis detumescence.
Funkcija ir taikymas:
Kvercetino turi gerą atsikosėjimą, antitussive poveikį.
Kvercetino buvo naudojamos lėtinio bronchito gydymas.
Kvercetino taip pat gali sumažinti kraujo spaudimą, vietov kapiliarų atsparumą, mažinti kapiliarų trapumas, mažinantis kraujo lipidų, išsiplėtus vainikinių arterijų, ir padidinti koronarinė kraujotaka ir taip toliau.
Taikomoji programa: sveikatos priežiūros produktų; Maisto

Tyrimo