Sibiro Ženšenio ekstraktas

Sibiro ženšenis milteliai yra pagamintas iš natūralių augalų, Sibiro ženšenis. Tai daugiausia pasodinti Šiaurės Rytų Azijos ir Sibiro. Šaknies ir stiebo Sibiro ženšenis gali būti naudojamas kaip vaistas. savo "šaknų padengti yra turtingas lakiųjų aliejų, taniną, palmatic rūgšties, vitamino A ir vitamino B1. Taigi jis yra naudojamas gydyti reumatas ir stiprinti savo kaulus ir raumenis. Jis buvo pripažintas kaip lobis maisto ir medicinos srityje, ir yra plačiai naudojami visame pasaulyje.

Informacija apie

Xi'an Victar Bio-Tech Corp yra viena iš pirmaujančių Kinijos Sibiro ženšenio ekstrakto gamintojai ir tiekėjai, su profesinės gamykla, mes galime jums pasiūlyti grynas natūralus, 100 % natūralūs, ekologiški, GGP, patvirtintas ir Kosher sertifikuota ISO certified Sibiro Ženšenio ekstraktas, Żeń, Syberyjskiego žemos kainos ir aukštos kokybės. Sveiki atvykę į pirkti pigūs, karštas parduoti, ir gamykla tiekti produktus iš mūsų.


Pagrindinė informacija:
Lotyniškas pavadinimas: Radix Acanthopanacis Senticosl
Dalis naudojama: Root
Specifikacija: 0.8 Eleutheroside B + E
Išvaizda: Rusvai geltonas smulkūs milteliai
Tyrimo metodas: Iš HPLC
Molekulinė formulė: C19H21NO4
Molekulinė masė: 327.37434
CAS NR.: 7374-79-0


Apie sausmedis:
Sibiro ženšenis milteliai yra pagamintas iš natūralių augalų, Sibiro ženšenis. Tai daugiausia pasodinti Šiaurės Rytų Azijos ir Sibiro.
Šaknies ir stiebo Sibiro ženšenis gali būti naudojamas kaip vaistas. savo "šaknų padengti yra turtingas lakiųjų aliejų, taniną, palmatic rūgšties, vitamino A ir vitamino B1. Taigi jis yra naudojamas gydyti reumatas ir stiprinti savo kaulus ir raumenis.
Jis buvo pripažintas kaip lobis maisto ir medicinos srityje, ir yra plačiai naudojami visame pasaulyje.

Funkcija ir taikymas:
Jis turi anti-nuovargis, anti-inappetence ir anti-agrypnia poveikį.
Jis stimuliuoja imuninę sistemą ir pagerinti kraujo apytaką.
3. ji turi funkciją, Diuretikai.
Taikomoji programa:
a. jis yra naudojamas stiprinti kaulus ir raumenis, naudos inkstų ir pašalinti vandenligė.
b. jis yra naudojamas kaip vaistas gydyti hipotenzija.
c... Jis yra naudojamas kaip priešvėžinių vaistų.

Tyrimo