Citrinvytiniai Chinensis ekstraktas

Kininis citrinvytis vaisius yra pilnas mityba ir tai vertinga kinų žolelių medicina Kinijoje. Citrinvytiniai chinensis ekstraktas iš džiovintų prinokusių vaisių citrinvytis. Citrinvytiniai chinensis ekstraktas yra daug deoxyschizandrin, γ-Schizandrin, schizandrin, aomisin, pseudo-r-schizandrin ir taip toliau. Ji daugiausia naudojama gydant ligas kaip hepatitas, kosulys ir naktį prakaitas.

Informacija apie

Xi'an Victar Bio-Tech Corp yra viena iš pirmaujančių Kinijos Citrinvytiniai chinensis ekstraktas gamintojų ir tiekėjų, su profesinės gamykla, mes galime pasiūlyti jums gryną gamtos, 100 % natūralūs, ekologiški, GGP, patvirtintas ir Kosher sertifikuota ISO certified citrinvytis ekstraktas, schizandra, ginkgo žemos kainos ir aukštos kokybės. Sveiki atvykę į pirkti pigūs, karštas parduoti, ir gamykla tiekti produktus iš mūsų.


Pagrindinė informacija:
Lotyniškas pavadinimas: Kininis citrinvytis
Dalis naudojama: Kininis citrinvytis vaisius
Specifikacija: 2 % iš viso Schizandrins
Išvaizda: Geltonai rudos spalvos smulkūs milteliai
CAS NR.: 7432-28-2
Bandymų metodas: iš UV
Molekulinė formulė: C24H32O7
Molekulinė masė: 432.52


Apie citrinvytis:

Kininis citrinvytis vaisius yra pilnas mityba ir tai vertinga kinų žolelių medicina Kinijoje. Citrinvytiniai chinensis ekstraktas iš džiovintų prinokusių vaisių citrinvytis.
Citrinvytiniai chinensis ekstraktas yra daug deoxyschizandrin, γ-Schizandrin, schizandrin, aomisin, pseudo-r-schizandrin ir taip toliau. Ji daugiausia naudojama gydant ligas kaip hepatitas, kosulys ir naktį prakaitas.


Funkcija ir taikymas:
1. Citrinvytiniai chinensis ekstraktas turi gerą gydomąjį poveikį infekciniu hepatitu, ji gali žymiai sumažinti alanino aminotransferazės ir remonto sugadintų kepenų ląstelėse.
2. Citrinvytiniai chinensis ekstraktas yra nuo laisvųjų radikalų atstovai, padėti sumažinti ligos ir anti-senėjimo rizika.
3. citrinvytis ekstraktas paprastai taikomos gydymo nemiga, naktį prakaitas ir kitomis kepenų ligomis.
Taikomoji programa:
Ekstraktas buvo naudojamas kapsulės, tabletės ir tepalas.

Tyrimo