Roselle ekstraktas

Roselle egzistuoja daug atogrąžų srityse: Guangdong, Fujian, Taivano ir Hainan provincijose. Tai vienos rūšies žolės, kurios turi poveikį astringing plaučių sustabdyti kosulys, mažėja kraujo spaudimas ir sūdymo girtumo. Jo sėklos ir šaknys turi dviem taškais ir stiprinant kūno poveikis.

Informacija apie

Xi'an Victar Bio-Tech Corp yra viena iš pirmaujančių Kinijos roselle ekstraktas gamintojų ir tiekėjų, su profesinės gamykla, mes galime pasiūlyti jums gryną gamtos, 100 % natūralūs, ekologiški, GGP, patvirtintas ir Kosher sertifikuota ISO certified roselle ekstraktas žemos kainos ir aukštos kokybės. Sveiki atvykę į pirkti pigūs, karštas parduoti, ir gamykla tiekti produktus iš mūsų.


Pagrindinė informacija:
Lotyniškas pavadinimas: Hibiscus Sabdariffa Linn. Dalis naudojama: gėlių pumpurų
Specifikacija: 10 % polifenolių
Išvaizda: Purpurinė raudona smulkūs milteliai
CAS NR.: NA
Tyrimo metodas: Iš TLC
Molekulinė formulė: NA
Molekulinė masė: NA


Apie Roselle:
Roselle egzistuoja daug atogrąžų srityse: Guangdong, Fujian, Taivano ir Hainan provincijose. Tai vienos rūšies žolės, kurios turi poveikį astringing plaučių sustabdyti kosulys, mažėja kraujo spaudimas ir sūdymo girtumo.
Jo sėklos ir šaknys turi dviem taškais ir stiprinant kūno poveikis.


Funkcija ir taikymas:
1. roselle vaistažoles ir arbatos, kuriame yra roselle, kad gali sumažinti kraujo spaudimą, nes augalas yra manoma, kad turite antihipertenzinių savybes.
2. kiti vaistiniai naudoja roselle įtraukti arbatos atleisti kosulys, pagalba virškinimą, skatina sveiką inkstų funkcija, ir nuraminti peršalimo ir sinusų infekcijos.
Taikomoji programa: sveikatos priežiūros produktų


Tyrimo