Rhodiola Rosea ekstraktas

Rhodiola rosea paprastai vadinama aukso šaknies, rožių šaknis, roseroot, Vakarų roseroot, jis auga, šalto pasaulio, įskaitant didžiąją dalį Arkties, Centrinės Azijos kalnų regionuose. Todėl augalų yra užterštumo. Jis yra plačiai žinomas kaip grožio ir sveikatos priežiūros produktams.

Informacija apie

Xi'an Victar Bio-Tech Corp yra viena iš pirmaujančių Kinijos rhodiola rosea ekstraktas gamintojų ir tiekėjų, su profesinės gamykla, mes galime pasiūlyti jums gryną gamtos, 100 % natūralūs, ekologiški, GGP, patvirtintas ir Kosher sertifikuota ISO certified rhodiola rosea ekstraktas, cordyceps, rosea žemos kainos ir aukštos kokybės. Sveiki atvykę į pirkti pigūs, karštas parduoti, ir gamykla tiekti produktus iš mūsų.

Pagrindinė informacija:
Lotyniškas pavadinimas: Rhodiola rosea L.
Dalis naudojama: šakniastiebiai
Specifikacijos: 1 % - 3 % Salidroside; 1-5 % Rosavin
Išvaizda: Tamsiai raudonai rudos spalvos milteliai
Tyrimo metodas: Iš HPLC
Molekulinė formulė: C14H20O7; C20H28O10
Molekulinė masė: 300.304; 428.4303
CAS NR.: 10338-51-9; 84954-92-7


Apie Rhodiola Rosea:
Rhodiola rosea paprastai vadinama aukso šaknies, rožių šaknis, roseroot, Vakarų roseroot, jis auga, šalto pasaulio, įskaitant didžiąją dalį Arkties, Centrinės Azijos kalnų regionuose. Todėl augalų yra užterštumo.
Jis yra plačiai žinomas kaip grožio ir sveikatos priežiūros produktams.


Funkcija ir taikymas:
1. Rhodiola Rosea buvo naudojamas gydyti šalto ir gripo panašūs simptomai, skatina ilgaamžiškumą ir padidinti organizmo atsparumą fizinei ir psichinei krūvius.
2. Rhodiola Rosea yra didesnis nuo vėžio ir kovos su depresija veikla, penkis kartus mažiau toksiška negu kitų adaptogenai.
3. Rhodiola Rosea gali būti veiksmingas, pagerinti nuotaiką ir mažina depresiją.
Paraiška: tai yra plačiai naudojamas siekiant padėti moterims išlaikyti grožį ir sveikatą.

Tyrimo