Rhodiola Rosea ekstraktas

1-3% salidrozido (HPLC); 1% -5% Rosavinas
yra populiarūs; Rhodiola Rosea ekstraktas naudojamas kaip angl

Informacija apie


produkto pristatymas

Rhodiola rosea ekstraktas gaminamas iš džiovintų šakniastiebių Rhodiola šaknųrožinė. Tai gerai ištirtas ingredientas, skatinantis energiją, pašalinantis nuovargį, kovojant su anoksija ir senėjimu.

Subrendusi technologija gaminti ekstraktą yra pagaminti žalius gaminius, įdėti juos į daugiafunkcį ekstrakto baką, tris kartus padalinti su 70% etanoliu, surinkti ekstraktus, sujungti filtratą, perdirbti etanolį sumažintame slėgyje ir išdžiovinti vakuume. taigi gaunamas miltelių ekstraktas.

Rhodiola extractRhodiola extract vs herb

* Rodiola augaluose yra beveik 100 rūšių. Jie daugiausia paplitę Himalajuose, šiaurės vakarų Azijoje ir Šiaurės Amerikoje.


Žaliava yra rodiolos augalo, kuris daugiausia auga 1600–4000 metrų aukštyje, šalta, sausa, hipoksija, stipri ultravioletinė spinduliuotė ir didelis temperatūros skirtumas tarp dienos ir nakties, konkrettratas.

Buvo matuojamas rodiolos šaknų ir ketverių metų alpinės rodiolos antžeminių dalių kiekis skirtingais augimo periodais. Rezultatai parodė, kad derėtų nuimti derlių, kai subręsta vaisiai.


Komercinės specifikacijos paprastai yra standartizuotos, kad jose būtų 4% salidrozido.


Produkto charakteris:

Angliškas pavadinimas:

Rhodiola rosea ekstraktas

Lotyniškas pavadinimas:

Rhodiola rosea L.

Veikliosios medžiagos:

Rosavinas

Naudota dalis:

Šaknis

Išvaizda

Rudi geltoni milteliai

Kvapas:

Charakteristika

Specifikacija:

3,0% Rosavinas

Bandymo metodas:

HPLC


Funkcija:

1.Rhodiola rosea ekstraktasgali padidinti fizinę jėgą ir pasipriešinimą, todėl paprastai jis naudojamas kaip gydymas lėtinėmis ligomis sergantiems ir pažeidžiamiems pacientams.

2. Jis gali būti naudojamas neurastenijai ir neurozėms gydyti, pagerinti koncentraciją, atmintį, didelio aukščio raudonųjų kraujo kūnelių hiperplaziją, hipertenziją;

3. Jis taip pat gali veikti kaip neurostimuliatorius, siekiant pagerinti intelektą, pagerinti autonominę-kraujagyslių distoniją ir raumenų silpnumą ir kt .;

4. Naudojamas ligoms, kuriose yra padidėjęs laisvųjų radikalų, tokių kaip navikai, radiacijos pažeidimai, emfizema, senatvinė katarakta ir kt., Taip pat naudojamas kaip tonikas, naudojamas impotencijai ir kt.

5. Jis taip pat naudojamas sporto medicinoje ir kosminėje medicinoje, naudojamas įvairioms darbuotojų sveikatos apsaugai esant ypatingoms aplinkos sąlygoms.Hot Tags: Rhodiola rosea ekstraktas, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, pirkti, pigu, žema kaina, ekologiškas, grynas natūralus, aukštos kokybės, sertifikuotas GMP, sertifikuotas Kosher, ISO sertifikatas, 100% natūralus, gamyklinis tiekimas, karštas pardavimas
Tyrimo

You Might Also Like