Raudonųjų dobilų ekstraktas

Raudonieji dobilai yra kilęs iš Europos ir dabar pasodinti visame pasaulyje. Jis priklauso vidutinio augalija. Raudonųjų dobilų milteliai yra pagaminti iš per daug žemės dalis augalų. Jame yra flavonoidų, baltymų, amino rūgščių ir vitaminų, kurioje isoflavone pateikiama daug dėmesio phytoestrogenas priešvėžinių funkciją. Be to, jos "gražus ieško pritraukia daug appreciators

Informacija apie

Xi'an Victar Bio-Tech Corp yra viena iš pirmaujančių Kinijos raudonųjų dobilų ekstraktas gamintojų ir tiekėjų, su profesinės gamykla, mes galime jums pasiūlyti grynas natūralus, 100 % natūralūs, ekologiški, GGP, patvirtintas ir Kosher sertifikuota ISO certified raudonųjų dobilų ekstraktas, dobilų išmokas žemos kainos ir aukštos kokybės. Sveiki atvykę į pirkti pigūs, karštas parduoti, ir gamykla tiekti produktus iš mūsų.

Pagrindinė informacija:
Lotyniškas pavadinimas: Trifolium pratense L.dalis naudojama: per antžeminė dalis
Specifikacija: 2,5 % - 40 % Isoflavone
Išvaizda: Rusvai žalios smulkūs milteliai
CAS NR.: 85085-25-2
Tyrimo metodas: Iš HPLC
Molekulinė formulė: C15H10O1
Molekulinė masė: 264


Apie Raudonieji dobilai:
Raudonieji dobilai yra kilęs iš Europos ir dabar pasodinti visame pasaulyje. Jis priklauso vidutinio augalija. Raudonųjų dobilų milteliai yra pagaminti iš per daug žemės dalis augalų.
Jame yra flavonoidų, baltymų, amino rūgščių ir vitaminų, kurioje isoflavone pateikiama daug dėmesio phytoestrogenas priešvėžinių funkciją.
Be to, jos "gražus ieško pritraukia daug appreciators.

Funkcija:
1. raudonųjų dobilų ekstraktas turi vėžio poveikį, tai gali padėti išvengti krūties vėžio, prostatos vėžio ir storosios žarnos vėžiu.
2. raudonųjų dobilų ekstraktas turi funkciją reguliuojant kraujo lipidų metabolizmą ir kiti aterosklerozės.
3. raudonųjų dobilų ekstraktas? turi anti-uždegiminių? ir? baktericidinėmis poveikis,? ir gali būti naudojamas gydyti odos ligų, tokių kaip psoriazė, egzema ir nudegimų.
4. raudonųjų dobilų? dvikrypčiu veikia? reglamento estrogenų. Kai estrogenų yra daug žmogaus organizmui, jis bus slopinti savo sekrecijos automatiškai. Priešingai, ji pateikia estrogenų žmogaus organizmui laiku
5. tyrimai rodo anti-ŽIV poveikį.


Taikomoji programa:
1. žalias augalas gali būti naudojamas kaip savotiškas maistinių medžiagų ganyklos.
2. ji taikoma sveiką maistą ir tapti populiarus maisto ir prieskoniai.
3. tai terapija gydyti phthisis ir gripo.

Tyrimo