Moliūgų milteliai

Ši milteliai yra pagamintas iš natūralių ekologiškų moliūgų. Jis yra turtingas laikymui maisto medžiagų ir yra CTY ir daug microelement kaip kobalto, cinko ir chromo, kuri skatina insulino išsiskyrimą ir reguliuoti kraujo cukraus lygis. Todėl moliūgų milteliai yra labai naudingas sveikatai, diabetikams. Be to, kiekvienas žmogus gali sugerti reikia microelement į tai, kuri ne tik praturtinti savo maistinių medžiagų, tačiau išvengti padidėjo cukraus kiekis kraujyje, kraujo riebalų ir nutukimas.

Informacija apie

Xi'an Victar Bio-Tech Corp yra viena iš pirmaujančių Kinijos moliūgų milteliai gamintojų ir tiekėjų, su profesinės gamykla, mes galime jums pasiūlyti grynas natūralus, 100 % natūralūs, ekologiški, GMP sertifikuotos, Kosher sertifikuota, ir sertifikuota pagal ISO moliūgų miltelių, moliūgų augalų žemos kainos ir aukštos kokybės. Sveiki atvykę į pirkti pigūs, karštas parduoti, ir gamykla tiekti produktus iš mūsų.


Funkcija:
1. moliūgų milteliai gali užkertant kelią diabetui ir reguliuoti kraujo cukraus lygis.


2. turtingas kobalto ji gali aktyvinti medžiagų apykaitą ir skatina kraujo gamybos funkciją žmogaus organizme.

3. kobalto taip pat gali padėti skatinti gamybą, vitamino B12, būtina žmogaus insulinu ląstelėse, todėl jis plačiai naudojamas diabeto gydymo.


4. moliūgų milteliai turi detoksikacijos funkcija. Jis yra turtingas vitaminų ir pektino, kuris sugeria ir panaikinti bacteriotoxin ir pavojingų medžiagų žmogaus organizmui...


5. moliūgų milteliai taip pat gali būti naudojami siekiant apsaugoti virškinimo trakto gleivinę ir gerina virškinimą. Taigi tai naudinga pacientams, sergantiems skrandžio ligomis.


6. moliūgų milteliai gali išvengti vėžio, nes ji galėtų pašalinti funkciją mutacija, cancerogen ir egeneration gebėjimas kepenys ir inkstai.


7. moliūgų milteliai valdo daug cinko, būtinos medžiagos augimas ir vystymasis žmogaus kūno.

Tyrimo