Kriaušių kriaušių ekstraktas irklas kaktusas kriaušių sultys Nopal kaktusas kaktusas kriaušių kaktusas ekstraktas kaktusas milteliai

Lotyniškas pavadinimas: Opuntia tunas
Naudojama dalis: šaknis ir stiebas
Specifikacija: 4: 1, 10: 1
Išvaizda: ruda smulkių miltelių

Informacija apie

Pagrindinė informacija: kaktusas ekstraktas.jpg

Lotyniškas pavadinimas: Opuntia tunas

Naudojama dalis: šaknis ir stiebas

Specifikacija: 4: 1, 10: 1

Išvaizda: ruda smulkių miltelių


Apie kriaušių kaktusą:

Kriaušės kriaušės kaktusas yra augalas. Tai meksikietiškų ir meksikietiškų amerikiečių kultūrų dietos dalis. Gali būti valgomas tik jaunas augalas, jis taip pat gali būti naudojamas medicinoje.

Kriaušės kriaušės nori sausas, karštas klimatas ir sudarytas iš daugiamečių krūmų, medžių ir plaukiojančių augalų.


Kaktuso miltelių funkcija ir taikymas:

1. Spygliotos kriaušės plačiai auginamos ir naudojamos sultyse, drebučiuose, saldainiuose, arbatžolėse ir alkoholiniuose gėrimuose. Augalų vaisiai ir gėlės naudojami kaip natūralūs maisto dažikliai

2. Dvigubi kriaušių sultys gali būti naudojamos nudegimų, dirginimo ir infekcijos gydymui.

3. Kriaušės kaktusas naudojamas diabetui, padidėjusiam cholesteroliui, nutukimui, alkoholio pagimdymui, kolitui, viduriavimui.

4. Prickly-kriaušių kaktusas yra pluošto ir pektino, kuris gali sumažinti gliukozės kiekį kraujyje mažinant cukraus absorbciją skrandyje ir žarnyne.

Paraiška:

Kriaušių kriaušių ekstraktas farmaciniuose ir sveikatos produktuose buvo naudojamas kaip kapsulės ar tabletes; maiste, dygliuotas kriaušių sultys yra naudojamos želei ir saldumynams.

VICTAR yra viena iš pirmaujančių Kinijos ORGANINIŲ gaminių gamintojų ir tiekėjų su profesionalia gamykla, todėl mes galime Jums pasiūlyti gryną natūralų, 100% natūralų, ekologišką, GMP sertifikuotą, Kosher sertifikuotą ir ISO sertifikuotą dygliuotą kriaušių ekstraktą irklas kaktusas dygliuotas kriaušių sultyse. kaktusas dygliuotas kriaušių kaktusas ekstraktas kaktusas milteliai, tiek pigūs, tiek aukštos kokybės. Sveiki atvykę pirkti pigius, karštus pardavimus ir gamyklos tiekimo produktus iš mūsų.
Hot Tags: dygliuotas kriaušių ekstraktas irklas kaktusas dygliuotas kriaušių sultys nopal kaktusas dygliuotas kriaušės kaktusas ekstraktas kaktusas milteliai Kinija gamintojų tiekėjai gamykloje pirkti pigūs mažos kainos ekologiški natūralūs produktai aukštos kokybės GMP sertifikuota Kosher sertifikuota ISO sertifikuota 100 % natūralus, gamyklos tiekimas, karštas pardavimas
Tyrimo

You Might Also Like