Bulvių miltelių

Mūsų bulvių milteliai yra iš pasirinkto aukštos kokybės bulvės. Milteliai yra puikūs, vargu ar coagulable ir grynas, be priemaišų. Bulvių milteliai turi aukštą maistinę vertę ir taip pat būti populiarus maisto visame pasaulyje.

Informacija apie

Xi'an Victar Bio-Tech Corp yra viena iš pirmaujančių Kinijos bulvių milteliai gamintojų ir tiekėjų, su profesinės gamykla, mes galime jums pasiūlyti grynas natūralus, 100 % natūralūs, ekologiški, GGP, patvirtintas ir Kosher sertifikuota ISO sertifikuotos bulvių miltelių, bulvių krakmolas, bulvių receptai, žemos kainos ir aukštos kokybės be glitimo. Sveiki atvykę į pirkti pigūs, karštas parduoti, ir gamykla tiekti produktus iš mūsų.


Funkcija:

1. bulvių miltelių yra daug vitamino B grupės ir aukštos kokybės celiuliozės, ir jie atliks svarbų vaidmenį procese žmonių anti-senėjimo. Taigi bulvių miltelių yra vadinamas "nuostabi anti-senėjimo maistas".


2. bulvių miltelių gausu ląstelienos, cukraus, kuris prisideda prie prevencijos ir gydymo virškinimo trakto vėžio bei širdies ir kraujagyslių ligos.


3. bulvių miltelių sudėtyje yra daug baltymų, padeda stiprinti žmogaus imunitetas ir atmintis. Todėl bulvių milteliai tinka į jaunimą, kuris yra organizme plėtoti laikotarpis yra tinkamas atsižvelgiant

Hot Tags: bulvių miltelių, bulvių krakmolas, bulvių receptai, glitimo, Kinijos, gamintojai, tiekėjai, gamyklos, įsigyti, pigiai, maža kaina, organinių, grynų natūralių, aukštos kokybės, GMP sertifikuotos, Kosher sertifikuota, ISO sertifikuotoms, 100 % natūralus, fabrikas tiekimas, karštą pardavimui
Tyrimo

You Might Also Like