Granatų ekstraktas

Granatai iš pradžių buvo pasodinti į Indijos ir dabar pasodinti daugelyje sričių, Kinija. Jame yra daug mitybos pvz., vitamino C, kuris yra ketvirtasis kartus didesnė nei obelų ir kriaušių. Tai rūšies vaisių medis ir jo vaisiai yra valgoma, vaisių milteliai gali būti naudojami slopina odos senėjimo procesą. Granatų ekstraktas yra polifenolių, Antocianinai, ellagic rūgštis, jie yra stiprus abtioxidant ir efektyviai išvalyti laisvuosius radikalus, todėl patartina atidėti odos senėjimą...

Informacija apie

Xi'an Victar Bio-Tech Corp yra viena iš pirmaujančių Kinijos Granatų ekstraktas gamintojų ir tiekėjų, su profesinės gamykla, mes galime pasiūlyti jums grynas natūralus, 100 % natūralus, organinių, GGP, patvirtintas, Kosher sertifikuota ir ISO sertifikuotoms Granatų ekstraktas, nauda, obuolių, Granatų sultys su žemos kainos ir aukštos kokybės. Sveiki atvykę į pirkti pigūs, karštas parduoti, ir gamykla tiekti produktus iš mūsų.


Pagrindinė informacija:
Lotyniškas pavadinimas: Punica Granatum.L
Dalis naudojama: vaisių
Specifikacijos: 40 % - 90 % EllagicAcid, 10 % - 70 % Polypheols; 30 % - 40 % Punicalagins
Pavidalas: Šviesiai rožinis
CAS NR.: NA
Tyrimo metodas: HPLC metodu; Iš UV; HPLC metodu
Molekulinė formulė: NA
Molekulinė masė: NA


Granatai vaisius: apie
Granatai iš pradžių buvo pasodinti į Indijos ir dabar pasodinti daugelyje sričių, Kinija. Jame yra daug mitybos pvz., vitamino C, kuris yra ketvirtasis kartus didesnė nei obelų ir kriaušių.
Tai rūšies vaisių medis ir jo vaisiai yra valgoma, vaisių milteliai gali būti naudojami slopina odos senėjimo procesą.
Granatų ekstraktas yra polifenolių, Antocianinai, ellagic rūgštis, jie yra stiprus abtioxidant ir efektyviai išvalyti laisvuosius radikalus, todėl patartina atidėti odos senėjimą.


Funkcija ir taikymas:
1. Granatų ekstraktas gali atidėti odos senėjimo procesą.
2. Granatų ekstraktas turi tonikas poveikį plaučių, žarnyno ir inkstų.
3. granatas yra gausiai mitybos pavyzdžiui, vitamino C, gerai baltymų, organinių rūgščių ir cukraus kas gali suteikti energijos ir šilumos mūsų organizmui.
4. obuolių galite panaikinti menopauzės rūpesčius moterims.
Taikomoji programa: Maisto; Sveikatos priežiūros produktų

Tyrimo