Polygoni Multiflori ekstraktas

Polygoni multiflori taip pat vadinamas gumbų fleeceflower kamieninių ir tai savotiškas kinų žolinis vaistas poveikio mažinant negalavimai proto ir kūno, maitina kraują ir pagerinti įkaito apyvartą. Jis yra plačiai sodinami Kinijoje ir yra vienos rūšies augalas. Jis turi daug poveikį, pavyzdžiui, anti-senėjimo, stimuliuoja medžiagų apykaitos procesas ir išgydyti ankstyvos pjūvis plaukai.

Informacija apie

Xi'an Victar Bio-Tech Corp yra viena iš pirmaujančių Kinijos polygoni multiflori ekstraktas gamintojų ir tiekėjų, su profesinės gamykla, mes galime pasiūlyti jums gryną gamtos, 100 % natūralūs, ekologiški, GGP, patvirtintas ir Kosher sertifikuota ISO certified polygoni multiflori ekstraktas žemos kainos ir aukštos kokybės. Sveiki atvykę į pirkti pigūs, karštas parduoti, ir gamykla tiekti produktus iš mūsų.

Pagrindinė informacija:

Lotyniškas pavadinimas: Pelėvirkštis multiflora (Thumb.) Harald
Dalis naudojama: Root
Specifikacija: Polygonum 10:1; 20:1
Išvaizda: Rusvai geltonas smulkūs milteliai
CAS NR.: NA
Bandymų metodas: iš UV
Molekulinė formulė: NA
Molekulinė masė: NA


Apie Polygoni Multiflori:
Polygoni multiflori taip pat vadinamas gumbų fleeceflower kamieninių ir tai savotiškas kinų žolinis vaistas poveikio mažinant negalavimai proto ir kūno, maitina kraują ir pagerinti įkaito apyvartą.
Jis yra plačiai sodinami Kinijoje ir yra vienos rūšies augalas.
Jis turi daug poveikį, pavyzdžiui, anti-senėjimo, stimuliuoja medžiagų apykaitos procesas ir išgydyti ankstyvos pjūvis plaukai.


Funkcija ir taikymas:
1. Polygoni Multiflori ekstraktas turi hypolipidemic funkciją.
2. Polygoni Multiflori ekstraktas turi anti-aterosklerozės poveikis.
3. polygonum multiflorum? jau? anti-senėjimo poveikis ir jis dažniausiai naudojami gydant? alopecija ir? pradžioje balti plaukai.
Taikomoji programa: sveikatos priežiūros produktų

Tyrimo