Pipirmėčių ekstraktą

Pipirmėčių taip pat vadinamas mentha ir tai natūra iš augalų, kurie ne tik galima valgyti, bet taip pat gali būti naudojamas kaip prieskonių su specialios malonės. Kinijoje, tai labiausiai pasodinti Anhui ir Dziangsi Provincijos kaip metinis augalas. Kaip vienos rūšies tradicinės kinų medicinos, tai yra naudinga išgydyti gripas, galvos skausmas, neuralgija ir niežulys. Jis taip pat gali būti naudojamas kaip arbatos rūšies.

Informacija apie

Xi'an Victar Bio-Tech Corp yra viena iš pirmaujančių Kinijos pipirmėčių ekstraktą gamintojų ir tiekėjų, su profesinės gamykla, mes galime pasiūlyti jums gryną gamtos, 100 % natūralūs, ekologiški, GGP, patvirtintas ir Kosher sertifikuota ISO sertifikuota pipirmėčių ekstraktas, vanilės, sviesto ekstraktas žemos kainos ir aukštos kokybės. Sveiki atvykę į pirkti pigūs, karštas parduoti, ir gamykla tiekti produktus iš mūsų.

Pagrindinė informacija:

Lotyniškas pavadinimas: Mentha piperita L.
Dalis naudojama: Visa žolė
Specifikacija: 5-10 % mentolio
Išvaizda: Rusvai geltonas smulkūs milteliai
CAS NR.: 89-78-1
Tyrimo metodas: Iš HPLC
Molekulinė formulė: C10H20O
Molekulinė masė: 156.27


Apie pipirmėčių:
Pipirmėčių taip pat vadinamas mentha ir tai natūra iš augalų, kurie ne tik galima valgyti, bet taip pat gali būti naudojamas kaip prieskonių su specialios malonės.
Kinijoje, tai labiausiai pasodinti Anhui ir Dziangsi Provincijos kaip metinis augalas.
Kaip vienos rūšies tradicinės kinų medicinos, tai yra naudinga išgydyti gripas, galvos skausmas, neuralgija ir niežulys. Jis taip pat gali būti naudojamas kaip arbatos rūšies.


Funkcija ir taikymas:
1. pipirmėčių gali būti naudojamas kaip vienos rūšies arbata su padidins energijos.
2. visa pipirmėčių galima padaryti medicinos nesąmoningai sūdymo peršalimas, karščiavimas, galvos skausmas ir raumenų skausmas.
3. Mėta yra mentolis, kad poveikis gaivaus kvėpavimas ir turi daug funkcijų, pavyzdžiui, sūdymo, pilvas nuraminti ir virškinimui gerinti.
Taikomoji programa: Maisto; Sveikatos priežiūros produktų

Tyrimo