Ekologiškos žaliosios arbatos ekstraktas

Lotyniškas pavadinimas: Camellia sinensis (L.) Kuntze
Naudota dalis: lapai
Specifikacija: 10-98% polifenolio
Išvaizda: raudonos raudonos spalvos milteliai
Bandymo metodas: UV
Molekulinė formulė: 281,36
Molekulinė masė: C17H19N3O
CAS Nr .: 84650-60-2

Informacija apie

Pagrindinė informacija apie organinės žaliosios arbatos ekstraktą: Green Tea Extract绿茶提取物.JPG

Lotyniškas pavadinimas: Camellia sinensis (L.) Kuntze

Naudota dalis: lapai

Specifikacija: 10-98% polifenolio

Išvaizda: raudonos raudonos spalvos milteliai

Bandymo metodas: UV

Molekulinė formulė: 281,36

Molekulinė masė: C17H19N3O

CAS Nr .: 84650-60-2


Organinės žaliosios arbatos ekstraktas arba įprastas:

Dauguma žmonių galbūt girdi, kad geriausia žalioji arbata buvo šimtmečius auginama Indijoje ir Kinijoje. Ne tik todėl, kad tai yra tradicinis gėrimas, bet ir dėl jo vaistų vertės, o įvairių rūšių arbata vis dar tiriama ir diskutuojama mokslininkų visame pasaulyje.

Mes žinome, kad žalioji arbata turi nuostolių svorio funkciją, nes joje yra galingų antioksidantų, kurie yra žinomi kaip arbatos polifenoliai, katechinas, EGCG (epigalokatechino galatas).

Polifenoliai yra galingi antioksidantai, esantys žaliojoje arbatoje, ir jie turi veiksmingą neutralizuojant laisvuosius radikalus, tuo pačiu ištaisydami kai kuriuos padarytus nuostolius.

Xi'an Victar naudoja ekologišką žalioji arbata, auginamą Didžiosios Qinling kalnuose. Šiuose šviežiuose lapuose yra arbatos polifenolių, katechino, chlorofilo, kofeino, amino rūgščių, vitaminų ir kitų maistinių medžiagų. Čia pažvelkite į daugelį žaliosios arbatos ekstrakto naudos sveikatai:

  1. Padeda svorio kritimui

Grenažo arbatos ekstraktas gali padėti numesti svorį. Kai geriate gėrimą, tai leidžia jums jaustis visiškai ir be bado. Jis taip pat padeda jūsų kūnui sudeginti daugiau kalorijų. Visi šie veiksniai daro žalia arbata esminiu papildymu jūsų svorio mažinimo programoje.

 

2. Mažina cholesterolio kiekį kraujyje

Žaliosios arbatos ekstraktas padeda sumažinti LDL (blogo) cholesterolio kiekį, kuris yra atsakingas už kraujo krešėjimą. Tai skatina gaminti DTL (gerą) cholesterolį, kuris pašalina plokštelę arterijose ir palaiko elastingumą. Asmenys, sergantiems hipertenzija, taip pat gauna naudos iš žaliosios arbatos ekstrakto, nes tai sumažina kraujo spaudimą.

 

3. Kovoja su vėžiu

Žaliosios arbatos ekstraktas yra daug antioksidantų, tokių kaip E GCG , kuris žudo vėžines ląsteles ir užkerta kelią jų augimui, nepažeidžiant sveikų audinių , ypač naudingas pacientams, sergantiems krūties, plaučių, odos, kepenų, kasos, skrandžio ar prostatos vėžiu.

 

4. Valdo kraujo cukraus lygius

Amilazė yra fermentas, kuris žmogaus organizme paverčia krakmolu į cukrų. Vartojanti žalia arbata padeda sumažinti cukraus kiekį kraujyje ir taip padeda išlaikyti diabeto kontrolę.

 

5. Lėtina senėjimo procesą

Žaliosios arbatos ekstrakte esantys antioksidantai yra atsakingi už kūno senėjimo proceso sulėtėjimą. Tai padeda jums atrodyti jaunesni.


Žaliosios arbatos funkcija ir taikymas

Dėl žalios arbatos yra geros valgomosios ir medicinos naudos vertės, taigi jos įvairiai naudojamos energijos ir vaisių gėrimuose, dantų pasta, kramtomosios gumos.

Jis gali būti pridėtas prie tešlos , pieno , vaisių ir daržovių   produktai pratęsti naujo laikotarpio, taip pat slopina ir žudo bakterijas.

VICTAR yra viena iš pirmaujančių Kinijos ORGANINIŲ gaminių gamintojų ir tiekėjų su profesionalia gamykla, todėl mes galime Jums pasiūlyti gryną natūralų, 100% natūralų, ekologišką, GMP sertifikuotą, Kosher sertifikuotą ir ISO sertifikuotą ekologišką žaliosios arbatos ekstraktą tiek žemos kainos, tiek ir aukštos kokybės. Sveiki atvykę pirkti pigius, karštus pardavimus ir gamyklos tiekimo produktus iš mūsų.
Tyrimo