Apelsinų vaisių milteliai

Lotyniškas pavadinimas: Citrus aurantium Pavidalas: šviesiai geltonos

Informacija apie

Xi'an Victar Bio-Tech Corp yra viena iš pirmaujančių Kinijos oranžinės spalvos vaisių milteliai gamintojų ir tiekėjų, su profesinės gamykla, mes galime jums pasiūlyti grynas natūralus, 100 % natūralus, organinių, GMP sertifikuotos, Kosher sertifikuota, ir ISO sertifikuota oranžinės spalvos vaisių milteliai, sulčių receptų, vaisių gėrimai su žemos kainos ir aukštos kokybės. Sveiki atvykę į pirkti pigūs, karštas parduoti, ir gamykla tiekti produktus iš mūsų.Funkcija:
1. ji gali būti dedama į maistą, pvz., tortas, duona, saldainiai, pieno arbata, ledai ir sausainių etc.to pagerinti skonį.


2. jį taip pat galima padaryti spalvingas konditerijos, makaronai ir kukulis suderinti spalva ir teikti jiems maistinių medžiagų kiekį.


3. jame gausu vitaminų, kad jis būtų naudojamas apsaugoti kraujo kapiliarų ir padėti gydyti didelio kraujospūdžio.

Hot Tags: apelsinų vaisių milteliai, sulčių receptai, vaisių gėrimai, Kinijos, gamintojai, tiekėjai, gamyklos, įsigyti, pigiai, maža kaina, organinių, grynas natūralus, aukštos kokybės, GMP sertifikuotos, Kosher sertifikuota, ISO sertifikuotoms, 100 % natūralus, fabrikas tiekimas, karštą pardavimui
Tyrimo

You Might Also Like