Svogūnų milteliai

Svogūnų milteliai yra gaminamas dehidratacija ir aukštos temperatūros sterilizacijos ir yra nemokamai iš bet kokie priedai, be to, svogūnai turėtų būti pakankamai šviežių. Tai pikantiškas ir saldus, šiltas gamtoje.

Informacija apie

Xi'an Victar Bio-Tech Corp yra viena iš pirmaujančių Kinijos svogūnų milteliai gamintojų ir tiekėjų, su profesinės gamykla, mes galime jums pasiūlyti grynas natūralus, 100 % natūralūs, ekologiški, GGP, patvirtintas ir Kosher sertifikuota ISO certified svogūnų miltelių, česnako miltelių žemos kainos ir aukštos kokybės. Sveiki atvykę į pirkti pigūs, karštas parduoti, ir gamykla tiekti produktus iš mūsų.


   
Funkcija:
1. svogūnų miltelių prieskonis naudojamas patiekalai natūra ir yra plačiai naudojamas marinatas, mėsos produktų, trumpąją vermišeliai, pūsto maisto pagerinti skonį.


2. kaip maisto priedas, svogūnų milteliai turi daug maistinių medžiagų ir bioactivator, diuretikais ir antiseptikas. Į allicin ir daug sulfocompound galite lengvai nužudyti bakterijų ir grybelio. Taigi ji yra daugiafunkcinis sveikas maistas.


3. be į savo edibleness, svogūnų milteliai taip pat gali būti naudojami gaminant medicina. ji turi funkciją sumažinti kraujyje riebalų ir kraujo spaudimas. Svogūnų milteliai selenas yra nuo vėžio.

4. daroma išvada iš neseniai klinika ir tyrimų kad svogūnų milteliai turi aukštą phamaceutical vertę.

Tyrimo