Namuose > žinios > Turinys

Įspėjimas: Nauja taisyklė eksportuojamoms prekėms Vietname

Aug 08, 2019


Neseniai, siekiant išvengti kai kurių įmonių eksporto į Ameriką, vykstančių per Vietnamą, Vietnamo prekybos ir pramonės departamentas išleido naują standartą „ Pagaminta Vietname “.

Tai reiškia, kad: remiantis tarptautiniu HS kodo standartu, žemės ūkio produktai ir kiti išteklius, kurie yra Vietnami, ir produktai, kurie galutinai gaminami Vietname, turi turėti bent 30% vietinės pridėtinės vertės Vietname. Kitaip tariant, 100% eksportuojama žaliava iš užsienio šalių turi padidinti 30% papildomą vertę Vietname, tada šį produktą galima eksportuoti su etikete „Pagaminta Vietname“.


Made in Vietnam


Užsienio žiniasklaida teigė, kad Vietnamo eksportas į JAV nuo sausio iki liepos išaugo 25,4 proc., Nes prasidėjus prekybos karui tarp JAV ir Kinijos, kai kurie pardavėjai ir ekspeditoriai bando eksportuoti prekes į Ameriką iš Vietnamo, kad būtų išvengta 25 proc. papildomi tarifai Kinijos gaminiams. Tačiau nuo šiol, jei pardavėjai ir ekspeditoriai vis dar nori tai padaryti siekdami išvengti mokesčių, jiems bus paskirta bauda ar net numatyta baudžiamoji atsakomybė.

Šiuo metu Amerika stiprina Vietnamo tikrinimą. Praėjusį mėnesį Vietnamas pateko į Amerikos stebėjimo sąrašus apie manipuliavimą valiutos kursu. Tuo pat metu Vietnamas taip pat nerimavo, kad jei jie leis neteisingą etiketę iš Kinijos eksportuoti per Vietnamą į Ameriką, jiems iš Amerikos gresia baudos.