Namuose > žinios > Turinys

Ekologiškas sertifikavimas mūsų įmonėje vėl prasideda!

Aug 12, 2019


Kai kurie Xi'an Victar Bio-Tech Corp. produktų ekologiški sertifikatai vėl prasideda!

Vakar vadovai ir kai kurie pardavėjai nuvyko į kalną atlikti ekologinio sertifikavimo. Šio proceso metu mūsų darbuotojai klausėsi atestuoto personalo nurodymų , paruošė susijusią informaciją ir laikėsi ekologiško sertifikavimo taisyklių.

Šiandien ekologinio sertifikavimo darbas vis dar tęsiasi.BCS

BCS yra specializuota ekologiškų maisto produktų tikrinimo ir sertifikavimo organizacija. Pagrindinė būstinė yra Vokietijoje, BCS tikrina ir sertifikuoja ekologiško maisto projektus Europos Sąjungoje ir ne Europos šalyse pagal Europos ekologinės gamybos reglamentą Nr. 2092/91 ir jo papildomus reglamentus. Sertifikavimo sritis yra žemės ūkio gamyba (įskaitant sodinimą, auginimą, laukinių išteklių surinkimą), perdirbimas ir prekyba. BCS turi aštuonis filialus Kinijoje, Japonijoje, Dominikos Respublikoje, Kosta Rikoje, Ekvadore, Turkijoje, Egipte ir Čilėje. BCS sertifikavimo programos apima daugiau nei 40 Europos, Afrikos, Amerikos ir Azijos šalių.


Jei dar kartą praeisime sertifikavimo įstaigą --- BCS, tada mūsų produktas, turintis ekologišką sertifikatą, gali atitikti ES ekologiškų ir USDA ekologinių sertifikatų reikalavimus.


EU Organic

USDA Organic