Namuose > žinios > Turinys

20-oji gegužės diena yra labai ypatinga Kinijos diena

May 20, 2019

Brangūs visi,

Laiminga Kinijos meilės diena jums ir jūsų šeimai. Ar jūsų gyvenimas bus kupinas meilės, laimės ir geros sveikatos!

Mūsų įmonės vardu tikimės, kad turėsite gerą meilės dieną.

Kodėl šiandien toks ypatingas Kinijoje?

Gegužės 20 d. Yra labai ypatinga diena Kinijai, nes jie švenčia meilę šią dieną! Kinų kalba šiandien yra tarsi Valentino diena.

Per šią gražią dieną poros eina į dieną arba praleidžia laiką kartu. Ir tiems, kurie yra vieniši, gerai, tai puikus laikas, kai jie turi būti drąsūs ir parodyti savo meilę savo pagrindiniam sutraiškymui! Niekas negali atsispirti meilės pareiškimui dėl šio ypatingo įvykio!

Kaip 5.20 pasiekė lygiavertį kinų meilės žodį, kuris sako, kad myliu tave?

Kalbant apie šį ypatingą įvykį, galite stebėtis, kodėl tai vyksta šią dieną, o ne kitu iš Kinijos. Atsakymas yra gana paprastas. Viskas apie garsus. Rašydami gegužės 20 d. Skaičių, parašyta 5.20. Kai ištarti skaičius 5. 2. 0 kinų kalba, 五 二零 wǔ èr líng, jie skamba labai arti words 爱 你 wǒ ài nǐ žodžių. Pamatyti? Jie neskamba lygiai taip pat, bet jie skamba gana panašūs, ir to pakanka! Kinijos meilė vaidina homofoniškus žodžius ir numerius su paslėptomis reikšmėmis.

520 iš pradžių buvo pradėtas vartoti kaip slengų žodis, kurį kinų kalba naudojo kinų kalba, sakydamas, kad myliu jus kinų kalba, kaip ILY anglų kalba. Tada jis buvo susijęs su datos gegužės 20 d. (5.20), kuri tapo labai romantiška diena.

Aš tave myliu ne dėl to, kas esate, bet dėl to, kas esu, kai esu su jumis.

Niekada nenustokite šypsotis, net kai liūdna, kai kas įsimyli savo šypseną.


Sveiki atvykę į susisiekti su manimi skype: julia kaklaraištis: 008615291997838, ačiū už dėmesį. 520 ILY