Namuose > žinios > Turinys

Kai kurios naujos užsienio prekybos taisyklės

Jul 04, 2019

Neseniai kai kurios įmonės išleido naujus užsienio prekybos reglamentus, kurie buvo įgyvendinti nuo 2019 m. Liepos 1 d.


Išplėstinė deklaracijos deklaracija (Bangladešas)

Siekdama padidinti tarptautinę prekybą ir importuotų prekių klirensą, Bangladešas paskelbė, kad bus pradėtas perdirbimas (PAP), o tai akivaizdžiai mažėja. Nuo liepos 1 d. Bangladešo nacionalinis mokesčių biuras paprašė, kad visa laivų agento elektroninė akivaizdi informacija (įskaitant MBL + HBL kombinuotą informaciją) būtų pateikta 24 valandas iki planuojamo paskutinio įplaukimo uosto laiko.


Sodos mokestis (Malaizija)

Kaip pranešta, Malaizijos muitinės tarnyba paskelbė, kad cukraus gėrimų (paprastai vadinamo „Sodos mokesčiu“) mokestis buvo įgyvendintas nuo liepos 1 d. Be to, prekybininkas gaus 2 mėnesių lengvatinį laikotarpį (nuo liepos 1 d. Iki rugpjūčio 31 d.).


Cheminių medžiagų klirensas turėtų turėti „šį“ dokumentą (Korėja)

Korėjos K-REACH reglamentuose nustatyta, kad nuo 2019 m. Liepos 1 d. Ne Korėjos produktai (įskaitant Kinijos bendroves), eksportuojantys chemines prekes į Korėją, turėtų parengti K-REACH iš anksto užregistruotą dokumentą. Jei tiekėjai nepateikia iš anksto užregistruoto K-REACH dokumento, kaip reikalaujama Korėjos muitinėje, jie negalės gauti muitinės formalumų. Jei neregistruoti produktai yra Korėjos rinkoje, pagal šį reglamentą Korėjos importuotojai ir žmonės, kurie apdoroja ir naudoja produktus, skiria 50 mln. 5% papildomos baudos už šių žmonių pajamas Korėjos rinkoje.