Namuose > žinios > Turinys

Lotoso lapų ekstraktas: geras pasirinkimas norint sumažinti riebalus

Jul 25, 2019

image

Vasarą žmonės dažnai gali pamatyti puošnų vaizdą: žali lotoso lapai driekiasi iki horizonto, o lotosas atrodo ypač ryškus po saulės spinduliais.


LotusLotus
Lotoso fluorescencija yra nuo birželio iki rugpjūčio. Kinijoje yra įvairių rūšių lotoso, ir kiekviena lotoso dalis yra naudinga žmonėms. Lotoso šaknį ir sėklą galima valgyti maistui ir vaistams, o lotoso šakniastiebio mazgą ir lapą taip pat galima naudoti vaistams. Todėl lotosas vadinamas „Ganoderma Lucidum vandenyje“.


1. Taikymas:

Mūsų įmonė gamina lotoso ekstraktą, kuris plačiai naudojamas gaminant lipidus mažinančius vaistus, dietinį maistą ir sveikatos priežiūros produktus.


2. Informacija apie produktą:


Product Information of Lotus Leaf Extract Lotus Leaf Extract


3. Sertifikavimas ir kvalifikacija


Certification and Qualification


4. Nuciferino funkcija

Kadangi žmonių somatinės ląstelės nėra jautrios insulinui, Lotus paciento gliukozės tolerancija dažnai sumažėja, o bendras lipidų, cholesterolio, trigliceridų ir laisvųjų riebalų rūgščių kiekis dažnai padidėja - tai rodo hiperlipidemiją ir hiperlipoproteinemiją. Šie simptomai gali sukelti diabetinę aterosklerozę, širdies ligas, cholelitiazę, hipertenziją ir kitas ligas. Lotoso lapo nuciferinas gali veiksmingai skaidyti ir sumažinti somatinius riebalus, pagerinti insulino suvokimą ir užkirsti kelią riebalų ligai.

Mes turime daug parduodamų lotoso lapų ekstraktų. Sveiki atvykę į pirkimą !!!