Moringa Oleifera ekstraktas Moringa Oleifera Moringa lapų milteliai Moringa Oleifera sėklos Moringa Oil

Lotyniškas pavadinimas: Moringa oleifera Lam
Naudojama dalis: sėklos
Specifikacija: 4: 1, 5: 1, 10: 1
Išvaizda: ruda smulkių miltelių

Informacija apie

Pagrindinė informacija: moringa oleifera.jpg

Lotyniškas pavadinimas: Moringa oleifera Lam

Naudojama dalis: sėklos

Specifikacija: 4: 1, 5: 1, 10: 1

Išvaizda: ruda smulkių miltelių

 

Apie Moringa Oleifera:

1. Morinda oleifera, taip pat žinoma kaip kriaušės medis, krienų medis, Ben aliejaus medis, yra labiausiai paplitęs Indijoje.

2. Lapai yra maistingiausia Moringa Oleifera dalis, įskaitant B vitaminus, vitaminą C, vitaminą K, manganą ir baltymą bei kitas svarbias maistines medžiagas.

3. Dėl Moringa lapų ir sėklų ankščių ar vaisių yra geras maistinių skaidulų, kalio, magnio ir mangano šaltinis, todėl jie gali būti virti ir paprastai džiovinti ir susmulkinti į miltus, naudojamus sriubose ir padažuose.

4. Moringa Oleifera sėklos taip pat naudojamos naftos gavybai. Šis ekstraktas yra lengvas, saldaus aliejaus, taip pat vadinamas Ben aliejumi arba alaus aliejumi. Kai oleino rūgšties kiekis yra didesnis nei 70%, aliejus labai įsiskverbia į odą, praleidžia būtinas maistines medžiagas ir padeda odai atsigaivinti ir atjauninti save.

 

Moringa Oleifera ekstrakto funkcija ir taikymas:

1. Moringa žolelių yra naudojama anemijai, artritui ir kitiems sąnarių skausmams, astmai, vėžiui, vidurių užkietėjimui, diabetui ir žarnyno opoms, galvos skausmui, širdies ligoms, padidėjusiam kraujospūdžiui, inkstų akmenims ir skydliaukės ligoms gydyti.

2. Moringa Oleifera ekstraktas taip pat naudojamas mažinti patinimą, padidinti lytinį potraukį, užkirsti kelią nėštumui, stiprinti imuninę sistemą ir padidinti motinos pieno gamybą.

3. Moringa milteliai yra naudojami odai kaip gemalo žudikas arba džiovinimo priemonė. Jis taip pat buvo naudojamas infekcijos gydymui, sportininkų pėdai, pleiskanos, dantenų ligos, snukio bites, karpos,

ir žaizdos.

Paraiška:

Iš lapų, žievės, gėlių ir sėklų ekstraktas yra naudojamas farmacijos ir sveikatos produktuose kaip kapsulės ar tabletes; aliejus naudojamas maisto produktuose, kvepaluose ir plaukų priežiūros gaminiuose.

VICTAR yra viena iš pirmaujančių Kinijos žolelių ekstraktų gamintojų ir tiekėjų su profesionalia gamykla. Mes galime pasiūlyti gryną natūralų, 100% natūralų, ekologišką, GMP sertifikuotą, kosher sertifikuotą ir ISO sertifikuotą Moringa Oleifera ekstraktą Moringa Oleifera Moringa lapų miltelius Moringa Oleifera sėklų moringa aliejus, tiek žemos kainos, tiek aukštos kokybės. Sveiki atvykę pirkti pigius, karštus pardavimus ir gamyklos tiekimo produktus iš mūsų.

Hot Tags: Moringa Oleifera ekstraktas Moringa Oleifera Moringa lapų milteliai Moringa Oleifera sėklos Moringa aliejus Kinija gamintojai tiekėjai gamykloje pirkti pigūs mažos kainos ekologiški natūralūs natūralūs kokybiški GMP sertifikatai Kosher sertifikatai ISO sertifikatai 100% gamyklos tiekimas, karštas pardavimas
Tyrimo

You Might Also Like