Vienuolis vaisių ekstraktas vienuolis vaisių saldiklis vienuolis vaisių cukrus vienuolis vaisių milteliai Lo Han vaisiai Luo Han Guo ekstraktas

Lotyniškas pavadinimas: Momordica grosevonia
Naudojama dalis: vaisiai
Specifikacija: 80-95% Mogrošidas
20%, 25%, 30%, 40% Mogroside V
Išvaizda: rusvai gelsvi smulkūs milteliai
CAS Nr .: 88901-36-4
Bandymo metodas: HPLC
Molekulinė formulė: C59H98O29
Molekulinė masė: 1270

Informacija apie

Pagrindinė informacija: vienuolis vaisių ekstraktas.jpg

Lotyniškas pavadinimas: Momordica grosevonia

Naudojama dalis: vaisiai

Specifikacija: 80-95% Mogroside; 20%, 25%, 30%, 40% Mogroside V

Išvaizda: rusvai gelsvi smulkūs milteliai;

CAS Nr .: 88901-36-4

Bandymo metodas: HPLC

Molekulinė formulė: C59H98O299

Molekulinė masė: 1270


Apie vienuolių vaisius:

Siraitijos grosvenorii (luo han guo arba vienuolis vaisiai) yra žolinis vynuogių iš gurmanų šeimos, gimtoji į pietų Kiniją, daugiausia Guangxi, Guangdong, Guizhou, Hunan provincijose.

Džiovinti vaisiai buvo naudojami kaip sriubos arba troškinio ingredientas, kad būtų išvengta ilgalaikių būklių simptomų arba nuolatiniam gydymui,

arba kaip arbata, skirta nedelsiant palengvinti diskomfortą.


Funkcija ir taikymas:

1. Saldiklis : "Luo han guo" vaisiai, kurių ekstraktas yra beveik 150 kartų saldesnis nei cukrus, ir naudojamas aušinimo gėrimuose kaip mažo kaloringumo saldiklis.

2. Hipoglikemija . Dėl natūralių saldinimo savybių, vienuolio vaisiai pasižymi antihiperglikeminiu poveikiu.

3. Antioksidantas : vienuolis vaisių ekstraktas ir mogrošidas V gali išlaisvinti laisvą radikalią veiklą.

4. Antineoplastika . Vienuolio vaisių ekstraktas gali slopinti EBV-EA (Epstein-barr viruso ankstyvojo antigeno) aktyvavimą lygiu.

5. Vienkartiniai vaisiai taip pat gali būti naudojami kosuliui ir gerklės skausmui, luo han guo vaisiai naudojami žolelių arbatoje ar sriuboje.

Paraiška:

Ekstraktas buvo naudojamas medicinoje naudojant aušinamuosius gėrimus ir arbatą, kapsules, tabletes ir tepalus

VICTAR yra viena iš pirmaujančių Kinijos vaistažolių ekstraktų gamintojų ir tiekėjų, turinti profesionalią gamyklą. Mes galime pasiūlyti gryną natūralų, 100% natūralų, ekologišką, GMP sertifikuotą, Kosher sertifikuotą ir ISO sertifikuotą vienuolį, vaisių ekstraktą, vienuolį vaisių saldiklį, vienuolį vaisių cukrų vienuolis vaisių milteliai lo han vaisių luo han guo ekstraktas tiek žemos kainos ir aukštos kokybės. Sveiki atvykę pirkti pigius, karštus pardavimus ir gamyklos tiekimo produktus iš mūsų.

Hot Tags: vienuolis vaisių ekstraktas vienuolis vaisių saldiklis vienuolis vaisių cukrus vienuolis vaisių milteliai lo han vaisiai luo han guo ekstraktas Kinija gamintojai tiekėjai gamykla pirkti pigūs mažos kainos ekologiški natūralūs produktai aukštos kokybės GMP sertifikuotos Kosher sertifikuotos ISO sertifikuotas, 100% natūralus, gamyklos tiekimas, karštas pardavimas
Tyrimo

You Might Also Like