Mango sėklų ekstraktas

Mango yra viena iš penkių garsaus vaisių pasaulyje ir mango sėkla taip pat turi aukštą maistinę vertę. Ypač jos vitamino A kiekis yra daug didesnis nei kitų vaisių. Mango sėklų ekstraktas yra savotiškas žolinis vaistas, kuris da niausiai naudojamas gydant ligas, pavyzdžiui, Aukšto kraujospūdžio, aterosklerozės ir nutukimo.

Informacija apie

Xi'an Victar Bio-Tech Corp yra viena iš pirmaujančių Kinijos mango sėklų ekstrakto gamintojai ir tiekėjai, su profesinės gamykla, mes galime jums pasiūlyti grynas natūralus, 100 % natūralūs, ekologiški, GMP sertifikuotos, Kosher sertifikuota, ir sertifikuota pagal ISO mango sėklų ekstraktas, svorio greitai, dietos, svorio greitai žemos kainos ir aukštos kokybės. Sveiki atvykę į pirkti pigūs, karštas parduoti, ir gamykla tiekti produktus iš mūsų.Pagrindinė informacija:

Lotyniškas pavadinimas: Mangifera indica L

Dalis naudojama: sėklų, mangų

Specifikacija: 5 %, 10 %, 20 %, 10:1
Išvaizda: Rusvai geltonas smulkūs milteliai
CAS NR.: NA
Bandymų metodas: iš HPLC
Molekulinė formulė: NA
Molekulinė masė: NA


Apie Mango sėklą:
Mango yra viena iš penkių garsaus vaisių pasaulyje ir mango sėkla taip pat turi aukštą maistinę vertę. Ypač jos vitamino A kiekis yra daug didesnis nei kitų vaisių.
Mango sėklų ekstraktas yra savotiškas žolinis vaistas, kuris da niausiai naudojamas gydant ligas, pavyzdžiui, Aukšto kraujospūdžio, aterosklerozės ir nutukimo.


Funkcija ir taikymas:
1. mango sėklų ekstraktas yra daug tirpi ląsteliena, kuri gali slopinti apetitą ir padėti numesti svorio.
2. mango sėklų ekstraktas turi gera funkcija drėkina odą ir išlaikyti odą elastinga.
3. mango sėklų ekstraktas gali sumažinti cholesterolio kiekį, kontroliuoti kraujo spaudimą, mažina cukraus kiekį kraujyje.
Taikomoji programa:
Ekstraktas buvo naudojamas kapsulės, tabletės ir tepalas.

Tyrimo