Makadamijos ekstrakto

Maca yra gimtoji augalas iš Andų kalnų Peru, Pietų Amerika. Kinijoje, tinkamose vietose Maca auga yra Lijiang、Xianggelila ir Jiuzhaigou. Maca yra vadinamas "natūralaus hormono variklis – tai yra macamides ir macaenes šį dviejų rūšių naujų augalų veikliųjų sudedamųjų dalių. Dvi medžiagos turi didelės įtakos subalansuoti žmogaus hormonų. Maca yra žolinis vaistas, kuris da niausiai naudojamas gydant ligas, pavyzdžiui, endokrininės sistemos sutrikimai, nevaisingumas, neurasthenia ir nerimo sutrikimas natūra.

Informacija apie

Xi'an Victar Bio-Tech Corp yra viena iš pirmaujančių Kinijos Makadamijos ekstrakto gamintojų ir tiekėjų, su profesinės gamykla, mes galime pasiūlyti jums gryną gamtos, 100 % natūralūs, ekologiški, GGP, patvirtintas ir Kosher sertifikuota ISO certified maca ekstraktas, maca naudą, Peruvinė pipirnė, poveikis maca žemos kainos ir aukštos kokybės. Sveiki atvykę į pirkti pigūs, karštas parduoti, ir gamykla tiekti produktus iš mūsų.


Pagrindinė informacija:
Lotyniškas pavadinimas: Lepidum meyenii Walp.
Dalis naudojama: Maca šaknis
Specifikacijos: 4:1
Išvaizda: Rudi smulkūs milteliai
CAS NR.: NA
Bandymų metodas: iš TLC
Molekulinė formulė: NA
Molekulinė masė: NA


Apie Milana:
Maca yra gimtoji augalas iš Andų kalnų Peru, Pietų Amerika. Kinijoje, tinkamose vietose Maca auga yra Lijiang、Xianggelila ir Jiuzhaigou.
Maca yra vadinamas "natūralaus hormono variklis – tai yra macamides ir macaenes šį dviejų rūšių naujų augalų veikliųjų sudedamųjų dalių. Dvi medžiagos turi didelės įtakos subalansuoti žmogaus hormonų.
Maca yra žolinis vaistas, kuris da niausiai naudojamas gydant ligas, pavyzdžiui, endokrininės sistemos sutrikimai, nevaisingumas, neurasthenia ir nerimo sutrikimas natūra.


Funkcija ir taikymas:
1. Makadamijos ekstrakto yra amino rūgščių, mineralų cinko, taurinas ir kitų sudedamųjų dalių, kurios gali nuo nuovargio ir padidinti energijos žymiai.
2. Makadamijos ekstrakto galima reguliuoti endokrininės, organizmo hormonų pusiausvyrą. Todėl jis turi didelės įtakos nevaisingumo.
3. Maca gali padėti pagerinti organizmo imuninę sistemą, kovoti su nuovargis ir pagerinti anemijos simptomai.
Taikomoji programa:
a. žalio augalas gali būti naudojamas kaip maisto produktai.
b. ekstraktas buvo naudojamas kapsulės, tabletės ir tepalas.

Tyrimo