Konjac ekstraktas milteliai Glucomannan milteliai Glucomannan Weight Loss Glucomannan kapsulės Glucomannan papildas Konjac Fiber

Lotyniškas pavadinimas: Amorphophallus konjac ekstraktas
Naudojama dalis: šaknis Konjac
Specifikacija: 70% gliukomanano
Išvaizda: balti milteliai
CAS Nr .: 11078-31-2
Bandymo metodas: HPLC
Molekulinė formulė: (C35H49O29) n

Informacija apie

Pagrindinė informacija: konjac ekstraktas milteliai (3) .jpg

Lotyniškas pavadinimas: Amorphophallus konjac ekstraktas

Naudojama dalis: šaknis Konjac

Specifikacija: 70% gliukomanano

Išvaizda: balti milteliai

CAS Nr .: 11078-31-2

Bandymo metodas: HPLC

Molekulinė formulė: (C35H49O29) n

Molekulinė masė: NA


Apie Konjac:

Konjac šaknis yra labai turtingas vitaminais, mineralais (geležies, kalio, fosforo seleno ir kalcio) skaidulomis ir daugybe būtinų amino rūgščių.

Ne tik konjac ekstrakto milteliai gali būti naudojami kaip mitybos papildas dietoje, bet kaip maistinis skaidulas dėl svorio.

Pagrindinė konjako šaknies sudedamoji dalis yra gliukomananas, kuris yra mažai baltymų, mažai riebalų, bet daug skaidulų ekstraktas, todėl konjako šaknies milteliai gali veiksmingai mažinti MTL cholesterolio kiekį ir cukraus kiekį kraujyje.


Funkcija ir taikymas:

1. Clucomannan skirtas svorio mažinimui suaugusiesiems ir vaikams.

2. Gliukomananas gali sukelti vidurių užkietėjimą vaikams ir suaugusiesiems.

3. Clucomannan gali kontroliuoti cukraus kiekį kraujyje, mažinti cholesterolio kiekį ir kraujo spaudimą diabetu sergantiems žmonėms.

Paraiška:

Maisto produktuose konjako ekstraktas naudojamas kaip tirštiklis arba želatinas. "Glucomannan" miltai ir milteliai naudojami maiste.

Gliukomanano milteliai buvo naudojami kapsulėje, tabletėse ir tepalu.

VICTAR yra viena iš pirmaujančių Kinijos ORGANIC gaminių gamintojų ir tiekėjų su profesionalia gamykla, todėl galime pasiūlyti gryną natūralų, 100% natūralų, ekologišką, GMP sertifikuotą, kosher sertifikuotą ir ISO sertifikuotą konjac ekstraktą miltelių gliukomanano miltelių gliukomananą, svorio netekimą gliukomananą kapsulės glucomannan papildyti konjac pluoštą tiek žemos kainos ir aukštos kokybės. Sveiki atvykę pirkti pigius, karštus pardavimus ir gamyklos tiekimo produktus iš mūsų.

Tyrimo