Aukštos kokybės Hedera Helix (Ivy) ekstraktas, Ivy ekstraktas

Aukštos kokybės Hederos spiralės ekstraktas, Ivy ekstraktas 1. Sąnarių skausmo gydymas ir nugaros skausmo mažinimas 2. Atsparumas kancerogeninėms medžiagoms 3. Kraujotakos skatinimas 4. Naudojimas farmacijos ir kosmetikos gaminiuose

Informacija apie

Aukštos kokybės Hedera Helix (Ivy) ekstraktas, Ivy ekstraktas

  Gamintojas S ales Hedera Helix   E xtract


Hedera Helix ekstraktas

Tiekėjas

Shaanxi Longfu Biocheminiai CO., LTD.

Lotynų pavadinimas

Hederanepalensi s k L.

  Išvaizda

Rudos spalvos milteliai

Naudota dalis

Lapai

  Aktyvus ingredientas

Hederakozidas C

Ištrauka   Tipas

Tirpiklio ekstrahavimas

  Specifikacija

3% ~ 15% 4: 1-20: 1

Įvertinimas

Farmacijos ir maisto

  Bandymo metodas

HPLC TLC

Saugojimas

Laikyti vėsioje ir sausoje vietoje. Laikykite atokiau nuo stiprios šviesos ir šilumos

Paketas

1kg / maišelis ir 25 kg / būgnas ir pritaikymas

Tinkamumo laikas

Dveji metai, kai padėtis gerai saugoma


Kaip ir bet kuriam savaiminio laipiojimo fasadui, reikalingas tam tikras dėmesys, kad būtų galima kuo geriau išnaudoti teigiamus efektus: senojo pastato sieneles dengianti gebenė yra pažįstamas ir dažnai patrauklus. Ji turi izoliacines ir apsaugos nuo oro sąlygas, išdžiovina dirvą ir apsaugo nuo drėgnų sienų, tačiau gali būti problemiška, jei tinkamai nevykdoma. Ivy, o ypač Europos gebenė (H. spiralė) stipriai auga, o pluoštinių šaknų, kurios vystosi visą stiebą, auga. Tai yra sunku pašalinti, paliekant nepastebimą „pėdsaką“ ant sienų ir galbūt dėl to gali būti padaryta brangi danga. Be to, gebenė gali greitai įsiveržti į latakus ir stogo erdves, kėlimo plyteles ir užsikimšimą. Jame taip pat yra pelių ir kitų nepageidaujamų būtybių. Augalai turi būti nukirpti nuo pagrindo, o kelmai iškasti arba nužudyti, kad būtų išvengta regeneracijos. Todėl, jei pageidaujama žalioji fasadas, šis sprendimas turi būti priimtas sąmoningai, nes vėliau pašalinimas būtų nuobodus.

image

 

1. Sąnarių skausmo gydymas ir nugaros skausmo mažinimas

2. Atsparumas kancerogeninėms medžiagoms

3. Skatinti kraujotaką

4. Naudojimas farmacijos ir kosmetikos gaminiuose

Sveiki atvykę į kontaktą: julia0086 @ 126. \ T

„Skype“: „Julia“ kaklaraištis

Wechat: 008615291997838


VICTAR yra vienas iš pirmaujančių Kinijos žolelių ekstraktų gamintojų ir tiekėjų, turintis profesionalų gamyklą, galime Jums pasiūlyti gryno natūralaus, 100% natūralaus, organinio, GMP sertifikuoto, Kosher sertifikuoto ir ISO sertifikuoto aukštos kokybės hedera helix (gebenės) ekstraktą. gebenės ekstraktas su maža kaina ir kokybe. Sveiki atvykę į pirkti pigius, karšto pardavimo ir gamyklos tiekimo produktus iš mūsų.
Tyrimo