Gudobelės uogų ekstraktas

Lotyniškas pavadinimas: Crataegus pinnatifida Bunge
Naudojama dalis: vaisiai
Specifikacija: gudobelių vaisių flavonai 5% -10% (UV)
Išvaizda: ruda smulkių miltelių
CAS Nr .: 4373-41-5
Molekulinė formulė: C27H42O3
Molekulinė masė: 427.70

Informacija apie

Pagrindinė informacija apie Hawthorn Berry Extract:

Lotyniškas pavadinimas: Crataegus pinnatifida Bunge Hawthorn Berry Extract

Specifikacija: gudobelių vaisių flavonai 5% -10% (UV)

Išvaizda: ruda smulkių miltelių

CAS Nr .: 4373-41-5

Molekulinė formulė: C27H42O3

Molekulinė masė: 427.70


Kas yra gudobelė

Hawthorn yra gimtoji į vidutinio klimato regionus Kinijoje, kuri taip pat yra didžiausia sodinimo vieta visame pasaulyje. Jį galima pamatyti daugiausia Jilin, Vidinėje Mongolijoje, Shaanxi, Hebei, Shandong ir kitose provincijose. Jis paprastai auga tose vietose, kuriose aukštis siekia nuo 100 iki 1500 metrų.


Mūsų kompanija naudoja 100% ekologiškus gudobelius, auginamus Qinling kalnuose. Šis gudobelių vaisių ekstraktas arba milteliai nėra pagaminti iš gryno natūralaus gudobelių medžio, bet taip pat buvo akredituojami per Kosher, USDA ir ES, todėl jie yra garantuojami 100% ekologišku.


Pagrindinė gudobelių uogų ekstrakto funkcija:

1. Gudobelės vaisiai gali būti plačiai naudojami įvairiose srityse, įskaitant maisto papildas, vaistažolių arbata, gėrimus ir

kosmetika ir kt. yra keletas trumpo naudojimo tradicinių ir modernių vadovų pristatymo.

2. Gudobelių vaisių ekstraktas pagerina širdies gyvybingumą ir sedaciją bei skatina kraujo apytaką.

3. Gudobelės uogų ekstraktas gali būti naudojamas mažinant lipidų kiekį kraujyje, kraujospūdį, aritmiją ir priešgimdyminį skilvelį.

4. Gudobelės vaisiai skonis šiek tiek rūgštus ir saldus, todėl gali paskatinti seilių gamybą burnoje ir tada padėti žmonėms skatinti virškinimą.

5. Gudobelių vaisių ekstraktas veikia nuo aritmijos, ypač prieširdžių ar skilvelių priešlaikines ritmas, tačiau neturi šalutinio poveikio prieširdžių virpėjimui.


Gudobelės uogų ekstrakto tirpumas:

Dauguma gamyklų prideda gudobelės uogų ekstraktą arba miltelius į funkcinius gėrimus arba gėrimus, todėl jo tirpumas yra svarbiausias dalykas, su kuriuo labiausiai susiję klientai. Štai mūsų testas: 100% vandenyje tirpus

HawthornBerryExtractSolution.jpg

VICTAR yra viena iš pirmaujančių Kinijos ORGANINIŲ gaminių gamintojų ir tiekėjų su profesionalia gamykla, todėl mes galime pasiūlyti Jums gryną natūralų, 100% natūralų, ekologišką, GMP sertifikuotą, Kosher sertifikuotą ir ISO sertifikuotą gudobelių uogų ekstraktą tiek žemos kainos, tiek aukšto lygio kokybė. Sveiki atvykę pirkti pigius, karštus pardavimus ir gamyklos tiekimo produktus iš mūsų.
Hot Tags: giliavandenių uogų ekstraktas, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, pirkti, pigūs, žemos kainos, ekologiški, natūralūs, aukštos kokybės, GMP sertifikuota, kosher sertifikuota, ISO sertifikuota, 100% natūrali, gamyklos tiekimas, karštas pardavimas
Tyrimo

You Might Also Like