Gynostemma Pentaphyllum ekstraktas

Gynostemma Pentaphyllum taip pat vadinamas Tiflawn ir jis naudojamas gaminti kartu su anti-uždegiminių ir detoksikacijos. Ji taip pat turi stiprių priešuždegiminių ir detoksikacijos poveikį ir gali būti naudojami siekiant palengvinti kosulys ir sumažinti skreplių. Ji taip pat skatina miego.

Informacija apie

Xi'an Victar Bio-Tech Corp yra viena iš pirmaujančių Kinijos gynostemma pentaphyllum ekstraktas gamintojų ir tiekėjų, su profesinės gamykla, mes galime pasiūlyti jums gryną gamtos, 100 % natūralūs, ekologiški, GGP, patvirtintas ir Kosher sertifikuota ISO certified gynostemma pentaphyllum ekstraktas žemos kainos ir aukštos kokybės. Sveiki atvykę į pirkti pigūs, karštas parduoti, ir gamykla tiekti produktus iš mūsų.

Pagrindinė informacija:

Lotyniškas pavadinimas: Gynostemma pentaphyllum (Thumb.) Makino

Dalis naudojama: Visa žolė
Specifikacija: 80 %, 98 % gypenosides
Pavidalas: Šviesiai geltona smulkūs milteliai
CAS NR.: 15588-68-8
Tyrimo metodas: Iš UV
Molekulinė formulė: C41H68O13
Molekulinė masė: 768.99


Apie Gynostemma Pentaphyllum:
Gynostemma Pentaphyllum taip pat vadinamas Tiflawn ir jis naudojamas gaminti kartu su anti-uždegiminių ir detoksikacijos.
Ji taip pat turi stiprių priešuždegiminių ir detoksikacijos poveikį ir gali būti naudojami siekiant palengvinti kosulys ir sumažinti skreplių.
Ji taip pat skatina miego.


Funkcija ir taikymas:
1. jis yra galingas antioksidantas ir adaptogenic poveikis ketino padidinti ilgaamžiškumą.
2. ji padeda mažesnis cholesterolio ir aukšto kraujo spaudimo, stiprinti imunitetą ir slopina auglių.
3. kai kartu su kitomis žolelėmis, jiaogulan turi teigiamą poveikį širdies ir kraujagyslių sistemai, didėja širdies insulto tūrio, koronarinės tėkmės ir širdies minutinio kartu mažinant širdies susitraukimų dažnis, nedarant įtakos arterinio spaudimo.
Taikomoji programa: sveikatos priežiūros produktų

Tyrimo