Žaliosios arbatos ekstraktas

Žalioji arbata yra vienas iš pagrindinių Kinijos arbata, ji gali užkirsti kelią vėžiui, sumažinti kraujo riebalų ir prarasti svorio. Ji taip pat gali padėti išvengti nikotino žalą rūkalių. Žalioji arbata naudoja šviežių lapų kaip žaliava, nustatymo, formavimas, džiovinimas arba kitų tipinio proceso gaminamas ir be fermentacijos produktų. Žalioji arbata išlaiko natūralios medžiagos iš šviežių lapų, kurių sudėtyje yra arbatos polifenoliai, Katechino, chlorofilas, kofeinas, amino rūgščių, vitaminų ir kitų maistinių medžiagų. Tai gali padėti žmonėms nuovargį, laikyti energingas ir kovoti su senėjimo, jis taip pat sveikatos diuretikas. Visa tai daro Žalioji arbata populiarūs arbatos Kinijoje ir visame pasaulyje.

Informacija apie

Xi'an Victar Bio-Tech Corp yra viena iš pirmaujančių Kinijos Žalioji arbata ekstraktas gamintojų ir tiekėjų, su profesinės gamykla, mes galime pasiūlyti jums grynas natūralus, 100 % natūralus, organinių, GGP, patvirtintas, Kosher sertifikuota ir ISO sertifikuotoms žaliosios arbatos ekstraktas, nauda žalios, dietos Žalioji žemos kainos ir aukštos kokybės. Sveiki atvykę į pirkti pigūs, karštas parduoti, ir gamykla tiekti produktus iš mūsų.


Pagrindinė informacija:
Lotyniškas pavadinimas: Camellia sinensis (L.) Kuntze
Dalis naudojama: lapų
Specifikacija: 10 % - 98 % polifenolių
Išvaizda: Rusvai geltonas smulkūs milteliai
Tyrimo metodas: Iš UV
Molekulinė formulė: 281.36
Molekulinė masė: C17H19N3O
CAS NR.: 84650-60-2


Apie žaliosios arbatos:
Žalioji arbata yra vienas iš pagrindinių Kinijos arbata, ji gali užkirsti kelią vėžiui, sumažinti kraujo riebalų ir prarasti svorio. Ji taip pat gali padėti išvengti nikotino žalą rūkalių.
Žalioji arbata naudoja šviežių lapų kaip žaliava, nustatymo, formavimas, džiovinimas arba kitų tipinio proceso gaminamas ir be fermentacijos produktų.
Žalioji arbata išlaiko natūralios medžiagos iš šviežių lapų, kurių sudėtyje yra arbatos polifenoliai, Katechino, chlorofilas, kofeinas, amino rūgščių, vitaminų ir kitų maistinių medžiagų.
Tai gali padėti žmonėms nuovargį, laikyti energingas ir kovoti su senėjimo, jis taip pat sveikatos diuretikas. Visa tai daro Žalioji arbata populiarūs arbatos Kinijoje ir visame pasaulyje.


Funkcija ir taikymas:
1. prevencija ir gydymas, širdies ir kraujagyslių ligų.
2. kepenų cirozė ir vainikinių arterijų aterosklerozės prevencija.
3. anti-lipidų peroksidacijos ir užkirsti kelią senėjimo.
4. anti-radiacijos žalos, sumažinti žalingą radioterapija.
Konvergencijos poras, su dezinfekcijos, sterilizacijos, kovos su odos senėjimo.
Taikomoji programa:
a. ji gali būti įtraukta į konditerijos ir pieno produktų pratęsti šviežių, slopina ir naikina bakterijas.
b. jis taip pat gali būti naudojamas energijai ir vaisių gėrimai.
c. išlaikyti vaisiai ir daržovės švieži.

Tyrimo