Ženšenio ekstraktas

Ženšenis yra daugiausia pasodinti Rytų Azijoje, ypač – zoną. Kinijoje, jis gali būti sodinami Jilin, Liaoning, Heilongjiang ir Shanxi provincijos. Ji apsvarstė bendros narkotikų Azijoje, nes jis gali atnešti daug naudos žmogaus kūno. Ženšenio ekstraktas, ginsenoside, Korėjos ženšenis, Korėjos nauda yra daug panaxoside ir kitų maistinių medžiagų, pavyzdžiui, β-sitosterolio, trifolin ir panasenoside. Tyrimai rodo, kad visi jie prisideda aikštelė prie širdies ir kepenų sveikatą.

Informacija apie

Xi'an Victar Bio-Tech Corp yra viena iš pirmaujančių Kinijos Ženšenio ekstraktas gamintojų ir tiekėjų, su profesinės gamykla, mes galime jums pasiūlyti grynas natūralus, 100 % natūralūs, ekologiški, GGP, patvirtintas ir Kosher sertifikuota ISO certified Ženšenio ekstraktas, ginsenoside, Korėjos ženšenis, Korėjos išmokas žemos kainos ir aukštos kokybės. Sveiki atvykę į pirkti pigūs, karštas parduoti, ir gamykla tiekti produktus iš mūsų.


Pagrindinė informacija:
Lotyniškas pavadinimas: Panax Ginseng
Dalis naudojama: šaknis, kyla ir palieka
Specifikacija: 80 % TSPG
Pavidalas: šviesiai geltona smulkūs milteliai
CAS NR.: 90045-38-8
Bandymų metodas: UV
Molekulinė formulė: C15H24N20
Molekulinė masė: 248.37


Apie Ženšenis:
Ženšenis yra daugiausia pasodinti Rytų Azijoje, ypač – zoną. Kinijoje, jis gali būti sodinami Jilin, Liaoning, Heilongjiang ir Shanxi provincijos. Ji apsvarstė bendros narkotikų Azijoje, nes jis gali atnešti daug naudos žmogaus kūno. Ženšenio ekstraktas yra daug panaxoside ir kitų maistinių medžiagų, pavyzdžiui, β-sitosterolio, trifolin ir panasenoside. Tyrimai rodo, kad visi jie prisideda aikštelė prie širdies ir kepenų sveikatą.


Funkcija:
1. Ženšenio ekstraktas gali būti pridėta medicinos reguliuoti kraujo spaudimą ir gydyti neurasthenia.
2. ji gali sumažinti žmogaus kūno laisvųjų radikalų kiekį ir padėti skatinti atminties dėl amžiaus.
3. jis taip pat naudojamas siekiant palengvinti klimaksas sindromas ir, perviršinio nuovargis ir prastos sveikatos.
4. ji gali taip pat prailgina, padidinti energijos ir skatinti paviršiaus ląsteles energija.
Taikomoji programa:
1. jis plačiai taikomas medicinos sveikatos priežiūros produktus, gali būti pateikiami į anti-nuovargis, anti-senėjimo ir smegenų stiprinti sveiką maistą.
2. jis taip pat naudojamas kosmetikoje pašalinti raukšlių, gėrimų ir pagražinti odą.
3. jis taip pat naudojamas kaip maisto priedai.

Tyrimo