Česnako miltelių

Česnako miltelių yra produktų iš fresh、natural ir be taršos česnako. Česnakų džiovinimo ir tuo jį į miltelius. Česnako miltelių gali pakeisti naudojimo, švieži česnakai ir tai populiarus prieskonių savo unikalų skonį. Be to, česnakų milteliai yra stiprus baktericidinėmis poveikio, jis gali veiksmingai apriboti kenksmingų bakterijų pvz., e. coli, salmonella ir taip toliau.

Informacija apie

Xi'an Victar Bio-Tech Corp yra viena iš pirmaujančių Kinijos česnako milteliai gamintojų ir tiekėjų, su profesinės gamykla, mes galime jums pasiūlyti grynas natūralus, 100 % natūralūs, ekologiški, GGP, patvirtintas ir Kosher sertifikuota ISO certified česnako miltelių, česnako pirštinės su žemos kainos ir aukštos kokybės. Sveiki atvykę į pirkti pigūs, karštas parduoti, ir gamykla tiekti produktus iš mūsų.

Funkcija:
1. česnako miltelių yra plataus veikimo spektro efektyviai anti-uždegiminių sterilizacijos funkcija, imtis iniciatyvos ir koreguoti imuninės sistemos, gali užkirsti kelią ligoms, žaizdų infekcijos profilaktikai, taip pat turi gerą gydymo ligų ir vabzdžių.


2. česnako milteliai yra puikus skonio, ir jis yra vienas, saugus ir veiksmingas phagostimulants.


3. česnako miltelių galima reguliuoti organizmo medžiagų apykaitą, slopina e. coli, salmonella ir kitų kenksmingų bakterijų augimą ir reprodukcijos. Ji taip pat turi gerą poveikį gydymo kvėpavimo, virškinimo trakto ligos ir jos komplikacijų.


4. česnako miltelių taip pat skatina kraujo apytaką, sumažinti perkrovą.

Tyrimo