Ganoderma Linčži ekstraktas

Ganoderma Linčži yra labai didelės medicininės vertės su papildymo qi ir ramina nervus. Tai daugiau nei du tūkstančius metų medicininės vertės Kinijos istorijoje. Jis turi poveikį gydant neurasthenia, hiperlipidemija ir hepatito. Svarbiausia yra kad ji gali išgydyti diabetą.

Informacija apie

Xi'an Victar Bio-Tech Corp yra viena iš pirmaujančių Kinijos ganoderma Linčži ekstraktas gamintojų ir tiekėjų, su profesinės gamykla, mes galime pasiūlyti jums gryną gamtos, 100 % natūralūs, ekologiški, GGP, patvirtintas ir Kosher sertifikuota ISO certified ganoderma Linčži ekstraktas žemos kainos ir aukštos kokybės. Sveiki atvykę į pirkti pigūs, karštas parduoti, ir gamykla tiekti produktus iš mūsų.

Pagrindinė informacija:
Lotyniškas pavadinimas: Ganoderma Linčži (Leyss.: Fr.) Karst.

Dalis naudojama: vaisių
Specifikacija: 50 % polisacharidų
Išvaizda: Tamsiai rudos spalvos milteliai
CAS NR.: NA
Tyrimo metodas: Iš UV
Molekulinė formulė: NA
Molekulinė masė: NA


Apie Fohow Linčži:
Ganoderma Linčži turi labai didelės medicininės vertės su papildymo qi ir ramina nervus. Tai daugiau nei du tūkstančius metų medicininės vertės Kinijos istorijoje.
Jis turi poveikį gydant neurasth
enia, hiperlipidemija ir hepatito.
Svarbiausia yra kad ji gali išgydyti diabetą.


Funkcija ir aplikacija:
1. Ganoderma Linčži ekstraktas yra geras priešintis senėjimo, reumatas ir alergija.
2. Ganoderma Linčži ekstraktas gali gerinti mikrocirkuliaciją, skatina miego, padidinti baltymų sintezę ir pagerinti kraujo spaudimo, kraujo lipidų ir cukraus kiekį kraujyje.
3. Ganoderma Linčži ekstraktas gali apriboti žmogaus kepenų vėžio, žmogaus skrandžio vėžiu, žmogaus galactophore vėžio, žmogaus leukemijos ir žmogaus gimdos kaklelio vėžio ląstelių.
Taikomoji programa: sveikatos priežiūros produktų; Maisto.

Tyrimo