Ekstraktas Epimedium

Epimedium yra daugiametis, vaistinis, ir tai dažniausiai augalų Jilin, Shandong, Jiangsu ir kitose vietose. Yra žolinis vaistas, kuris da niausiai naudojamas gydant ligas, pavyzdžiui, endokrininės sistemos sutrikimai, širdies ir kraujagyslių ligų ir vėžio rūšies. Epimedium paprastai laikoma padidintų imunologinių funkcija ir lytinei funkcijai, taip pat skatina medžiagų apykaitą.

Informacija apie

Xi'an Victar Bio-Tech Corp yra viena iš pirmaujančių Kinijos ekstraktas epimedium gamintojų ir tiekėjų, su profesinės gamykla, mes galime pasiūlyti jums gryną gamtos, 100 % natūralūs, ekologiški, GGP, patvirtintas ir Kosher sertifikuota ISO certified epimedium ekstraktas, icariin su žemos kainos ir aukštos kokybės. Sveiki atvykę į pirkti pigūs, karštas parduoti, ir gamykla tiekti produktus iš mūsų.


Pagrindinė informacija:

Lotyniškas pavadinimas: Epimedium Brevicornum Maximdalis naudojama: Epimedium lapų
Specifikacija: 98 % Icariin
Pavidalas: Šviesiai geltona kristalinė
CAS NR.: 489-32-7
Bandymų metodas: iš HPLC
Molekulinė formulė: C33H40O15
Molekulinė masė: 675.65


Apie Epimedium:
Epimedium yra daugiametis, vaistinis, ir tai dažniausiai augalų Jilin, Shandong, Jiangsu ir kitose vietose.
Yra žolinis vaistas, kuris da niausiai naudojamas gydant ligas, pavyzdžiui, endokrininės sistemos sutrikimai, širdies ir kraujagyslių ligų ir vėžio rūšies.
Epimedium paprastai laikoma padidintų imunologinių funkcija ir lytinei funkcijai, taip pat skatina medžiagų apykaitą.


Funkcija ir taikymas:
1. Epimedium polisacharidai turi stiprinti organizmo imunitetą, išlaikyti ir stiprinti antinksčių funkcija normali funkcija
2. Epimedium įtakoja senėjimo mechanizmai skirtingais būdais. Ji gali atidėti senėjimo procesą ir užkirsti kelią geriatrinės ligos.    3. Epimedium ekstraktas naudojamas siekiant sumažinti smegenų kraujagyslių pasipriešinimo, apsaugoti miokardo išemija ir turi gerą poveikį išemine širdies liga ir krūtinės angina.
4. tradiciškai ji naudojama siekiant pagerinti žmonių lytinę funkciją jis gali padidinti lytinis potraukis ir seksualinės veiklos.
Taikomoji programa:
Ekstraktas buvo naudojamas kapsulės, tabletės ir tepalas.

Tyrimo