raguotas ožkų piktžolių ekstraktas icariin

Lotyniškas pavadinimas: Epimedium Brevicornum Maxim
Naudota dalis: Lapas
Specifikacija: 1%, 2%, 5%, 10%, 20%, 98% Icariin / Icariins
Išvaizda: rusvai geltoni smulkūs milteliai
Bandymo metodas: HPLC metodu
Įvertinimas: Sveikatos priežiūros produktai&Food
Pakuotė: 1kg / maišas, 25kg / būgnas

Informacija apie

produkto pristatymas

Raguotas ožkų piktžolių ekstraktas icariinas yra rudi milteliai, gaunami iš viso Epimediumo augalo. Jis naudojamas esant seksualinės veiklos problemoms, tokioms kaip erekcijos sutrikimas (ED) ir mažas lytinis potraukis, taip pat silpni ir trapūs kaulai (osteoporozė), sveikatos problemos po menopauzės ir sąnarių skausmai. Pagrindinės veikliosios medžiagos yra flavono junginys, įskaitant epmedį Icariin, epimedozidą A, ikarisozidą C, epimediną A, B, C. Komercinė specifikacija yra 5% „Icariin“ HPLC.


Žalios žolės paprastai skinamos vasarą ir rudenį, kai stiebai ir lapai yra vešlūs. Tiek produkcija, tiek veikliosios medžiagos yra didžiausios.

epimediumepimedium extract

Paimkite raguotą ožką ir vaistines medžiagas, pašalinkite priemaišas, išvalykite kaladėles, išleiskite likusį vandenį, supjaustykite lapo gabalėlį ir supjaustykite stiebus (ir šaknis) į 2 cm ilgio. Į Epimedium įpilkite reikiamą kiekį etanolio, virkite atgal, išskirkite ekstraktą ir nuosėdas, filtruokite, surinkite išcentrinį skystį ir išgaukite etanolį, tada purkškite.

Šiuo metodu paruoštame produkte yra apie 5% raginio ožkų piktžolių ekstrakto icariin, kuris tinka icariin ekstraktui gaminti (5%).


Produkto Aprašymas

Angliškas pavadinimas:

Raguotas ožkų piktžolių ekstraktas

Lotyniškas pavadinimas:

Epimedium Brevicornum Maxim

Veikliosios medžiagos:

Ikarrinas

Naudota dalis:

Visas augalas

Išvaizda

Ruda pudra

Kvapas:

Charakteristika

Specifikacija:

5% -98% Icariin

Bandymo metodas:

HPLC

Funkcija ir taikymas

1. Poveikis lytinei funkcijai turi tam tikrą vaidmenį skatinant lytinių liaukų funkciją. Tokie flavonoidai, kaip epidemiologija, maitina inkstus ir stiprina jangą, 30–1000 mikrogramų / l, gali skatinti estradiolio sekreciją folikulinėse granulozės ląstelėse, taip pat gali skatinti kortikosterono išsiskyrimą antinksčių žievės ląstelėse. Tuo pačiu metu EPS gali padidinti lytinių liaukų hormonų kiekį, daugiausia padidindamas FSH lygį.


2. Pagerinkite organizmo imuninę&# 39 funkciją

Epifitų pilozės metanolio ekstraktas gali slopinti limfocitų transformaciją. Galima naudoti epimedžio bendruosius flavonoidus. EPS ir EI turi imunomoduliuojantį poveikį.


3. Antioksidantas

Tai gali padidinti antioksidacinį aktyvumą, sumažinti laisvųjų radikalų produktų poveikį.


4. Anti-senėjimo efektas

Tai gali užkirsti kelią senėjimui ir prailginti gyvenimą paveikdama ląstelių perėjimą, taip prailgindama augimo periodą, reguliuodama imuninę ir kanopų sistemą, gerindama organizmo medžiagų apykaitą ir įvairių organų funkcijas.


5. poveikis širdies ir kraujagyslių sistemai

Ne aminorūgščių Epimedium infuzija gali žymiai padidinti izoliuotos triušio širdies vainikinių kraujagyslių srautą. Epimediumas gali tiesiogiai atpalaiduoti kraujagyslių lygiuosius raumenis ir išplėsti vainikines, šlaunikaulio ir smegenų arterijas. Veikimo mechanizmas yra slopinti kalcio jonų antplūdį už kraujagyslių lygiųjų raumenų ląstelių.


Raguotas ožkų piktžolių ekstraktas icariinas dažniausiai naudojamas kaip sveikatos produktų žaliava siekiant pagerinti lytinę funkciją pasaulyje, taip pat jis naudojamas kartu su panašiais ekstraktais, tokiais kaip Tribulus terrestris ekstraktas.

Hot Tags: raguotas ožkų piktžolių ekstraktas icariin, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, pirkti, pigu, žema kaina, ekologiškas, grynas natūralus, aukštos kokybės, sertifikuotas GMP, sertifikuotas Kosher, ISO sertifikuotas, 100% natūralus, gamyklinis tiekimas, karštas pardavimas
Tyrimo

You Might Also Like