Šeivamedžio uogų ekstraktas

Šeivamedžio pasodinti aukštyje, 540-1600 metrų virš jūros lygio ant šlaito, krūmynai, latakai, gatvė, namo kraštas ir pan. Jis yra kilęs iš Heilongjiang, Jilin, Shaanxi, Gansu ir kitose provincijose Kinijoje. Jis turi tą poveikį žvalumo kraujotakos ir skausmą Malšino.

Informacija apie

Xi'an Victar Bio-Tech Corp yra viena iš pirmaujančių Kinijos šeivamedžio uogų ekstraktas gamintojų ir tiekėjų, su profesinės gamykla, mes galime jums pasiūlyti grynas natūralus, 100 % natūralūs, ekologiški, GGP, patvirtintas ir Kosher sertifikuota ISO certified šeivamedžio uogų ekstraktas, sambucol, šeivamedžio uogų naudą, sambucus žemos kainos ir aukštos kokybės. Sveiki atvykę į pirkti pigūs, karštas parduoti, ir gamykla tiekti produktus iš mūsų.


Pagrindinė informacija:

Lotyniškas pavadinimas: Sambucus williamsii

Dalis naudojama: vaisių

Specifikacija: 25 % Anthocyandins

Išvaizda: Purple smulkūs milteliai

CAS NR.: NA

Bandymų metodas: iš UV

Molekulinė formulė: NA

Molekulinė masė: NA


Apie šeivamedžio:
Šeivamedžio pasodinti aukštyje, 540-1600 metrų virš jūros lygio ant šlaito, krūmynai, latakai, gatvė, namo kraštas ir pan. Jis yra kilęs iš Heilongjiang, Jilin, Shaanxi, Gansu ir kitose provincijose Kinijoje.
Jis turi tą poveikį žvalumo kraujotakos ir skausmą Malšino.


Funkcija ir taikymas:
1. šeivamedžio uogų ekstraktas yra yra stiprus antioksidantas, nes ji galėtų pašalinti laisvųjų radikalų ir anti-senėjimo.
2. šeivamedžio uogų ekstraktas? gali reguliuoti humoralinį imuninės sistemos funkcija ir pagerinti alergijos.
3. ji taip pat galima skatinti prakaito ir Diurezė.
4. jis gali būti naudojamas gydyti vėjo-stovykla skausmas.
Taikomoji programa: sveikatos priežiūros produktų

Tyrimo