Kiaulpienių ekstraktas

Kiaulpienės yra plačiai paplitę visame pasaulyje. Jame yra daug maistinių medžiagų ingredientų, pavyzdžiui, vitamino A, vitamino C ir kitų mikroelementų. Daug prisideda prie sūdymo ūmus mastitas ir adenolymphitis.

Informacija apie

Xi'an Victar Bio-Tech Corp yra viena iš pirmaujančių Kinijos Kiaulpienių ekstrakto gamintojų ir tiekėjų, su profesinės gamykla, mes galime jums pasiūlyti grynas natūralus, 100 % natūralūs, ekologiški, GMP sertifikuotos, Kosher sertifikuota, ir sertifikuota pagal ISO Kiaulpienių ekstraktas, vitaminai ir papildai su žemos kainos ir aukštos kokybės. Sveiki atvykę į pirkti pigūs, karštas parduoti, ir gamykla tiekti produktus iš mūsų.

Pagrindinė informacija:
Lotyniškas pavadinimas: Kiaulpienė mongolicum ranka.-Mazz. Dalis naudojama: visas augalasspecifikacija: 3-10 % Flavone
Išvaizda: Rusvai geltonas smulkūs milteliai
CAS NR.: NA
Tyrimo metodas: Iš UV
Molekulinė formulė: NA
Molekulinė masė: NA
Apie Kiaulpienė:
Kiaulpienės yra plačiai paplitę visame pasaulyje. Jame yra daug maistinių medžiagų ingredientų, pavyzdžiui, vitamino A, vitamino C ir kitų mikroelementų.
Daug prisideda prie sūdymo ūmus mastitas ir adenolymphitis.
Funkcija ir taikymas:
Kiaulpienių ekstraktas turi funkciją, gydant kepenų ir tulžies pūslės obstrukcija, pagerinti kepenų funkciją, skatina tulžies išsiskyrimą ir veikia kaip Diuretikai.
Kiaulpienių ekstraktas naudojamas kepenų uždegimas ir perkrovos.
Kiaulpienių ekstraktas turi poveikį laktacijos metu reklamuojant.
Kiaulpienės lapų ekstraktas yra stiprus diuretikas. Skirtingai nuo daugelio tradicinių Diuretikai, kiaulpienės lapai negali filtruoti kalio elemento žmogaus organizme.
Programa: Maisto; Sveikatos priežiūros produktų; Kosmetika

Tyrimo