Coriolus Versicolor ekstraktas

Coriolus Versicolor taip pat vadinamas "Turkijos uodegą" ir yra vienos rūšies valgomieji grybai su didžiausios vaistinis vertės nesąmoningai kliringo šilumos, mažinant vidaus šilumos arba karščiavimas, mažėja uždegimas ir anti-vėžiu. Jo veikliosios medžiagos yra polisacharidas, kurie turi poveikį gerinti imunitetą ir apsaugoti kepenis. Ji taip pat turi priešnavikinį poveikį ir gali pagerinti centrinę nervų sistemą.

Informacija apie

Xi'an Victar Bio-Tech Corp yra viena iš pirmaujančių Kinijos coriolus versicolor ekstraktas gamintojų ir tiekėjų, su profesinės gamykla, mes galime pasiūlyti jums gryną gamtos, 100 % natūralūs, ekologiški, GGP, patvirtintas ir Kosher sertifikuota ISO certified coriolus versicolor ekstraktas, coriolus versicolor žemos kainos ir aukštos kokybės. Sveiki atvykę į pirkti pigūs, karštas parduoti, ir gamykla tiekti produktus iš mūsų.


Pagrindinė informacija:
Lotyniškas pavadinimas: Coriolus versicolordalis naudojama: vaisių kūno
Specifikacija: Polisacharidas 10 % - 50 %
Išvaizda: Rusvai smulkūs milteliai
CAS NR.: NA
Tyrimo metodas: Iš UV
Molekulinė formulė: NA
Molekulinė masė: NA


Apie Coriolus Versicolor:
Coriolus Versicolor taip pat vadinamas "Turkijos uodegą" ir yra vienos rūšies valgomieji grybai su didžiausios vaistinis vertės nesąmoningai kliringo šilumos, mažinant vidaus šilumos arba karščiavimas, mažėja uždegimas ir anti-vėžiu.
Jo veikliosios medžiagos yra polisacharidas, kurie turi poveikį gerinti imunitetą ir apsaugoti kepenis. Ji taip pat turi priešnavikinį poveikį ir gali pagerinti centrinę nervų sistemą.


Funkcija ir taikymas:
1. Coriolus Versicolor ekstraktas gali pagerinti imunitetą.
2. polisacharidas, Coriolus Versicolor ekstraktas turi stiprų priešnavikinį poveikį.
3. Coriolus Versicolor ekstraktas turi įtaką su ateroskleroze.
4. Coriolus Versicolor ekstraktas turi užkirsti kelią ir kontroliuoti cukraus kiekį kraujyje.
5. jį taip pat galima išgydyti thrumatoid artritas.
Taikomoji programa: sveikatos priežiūros produktųTyrimo