Kalendra milteliai

Kalendra milteliai yra gaminamas iš grynų natūralių žalia augalų be jokių priedų. Kalendra yra daug maistinių medžiagų ir yra vitamino C, karotino, vitaminų B1 ir vitamino B2. Be to, jame yra daug mineralinių medžiagų, tokių kaip kalcio, geležies, fosforo ir magnio. Dėl nepastovios naftos stiebo ir lapų kalendra turi specialias kvepalų.

Informacija apie

Xi'an Victar Bio-Tech Corp yra viena iš pirmaujančių Kinijos kalendra milteliai gamintojų ir tiekėjų, su profesinės gamykla, mes galime jums pasiūlyti grynas natūralus, 100 % natūralūs, ekologiški, GGP, patvirtintas ir Kosher sertifikuota ISO certified kalendra milteliai, kalendra sėklos žemos kainos ir aukštos kokybės. Sveiki atvykę į pirkti pigūs, karštas parduoti, ir gamykla tiekti produktus iš mūsų.


Funkcija:
1. kalendra yra daug lakiųjų aliejų, kuris skleidžia ypatingą kvepalų, todėl ji dažnai papildomas patiekalai pašalinti žuvytę kvapas ir pagerinti skonį.


2. kalendra yra daug maistinių medžiagų ir yra plačiai naudojami sveikatos priežiūros. Buvo įrodyta, kad lakus aliejus – jo stiebas ir lapai gali stimuliuoti savo apetitą ir gerina virškinimą.


3. lapų, šaknų, stiebas ir kalendros sėklos jau buvo įrodyta gaminti medicinos, kuria siekiama išgydyti tymų, dispepsija, šalto, gripas, karščiavimas, galvos skausmas ir dizenterija.


4. Be to, tai taip pat naudinga pacientams, sergantiems hipertenzija.

Tyrimo