Cordyceps ekstraktas Ophiocordyceps Sinensis Cordyceps Grybų milteliai Cordyceps Sinensis ekstraktas Organiniai Cordyceps

Lotyniškas pavadinimas: Ophiocordyceps sinensis
Naudojama dalis: sveika žolelė
Specifikacija: 20%, 30% polisacharidai
Išvaizda: ruda smulkių miltelių
Bandymo metodas: UV
Molekulinė formulė: (C6H10O5) n

Informacija apie

Pagrindinė informacija: Cordyceps grybų milteliai (2) .jpg

Lotyniškas pavadinimas: Ophiocordyceps sinensis

Naudojama dalis: sveika žolelė

Specifikacija: 20%, 30% polisacharidai

Išvaizda: ruda smulkių miltelių

Bandymo metodas: UV

Molekulinė formulė: (C6H10O5 ) nApie Cordyceps:

Kordicėpsas yra ascomicetų grybų gentis, apimanti apie 400 rūšių. Visi kordicepsai yra endoparazitai, daugiausia vabzdžiams ir kitiems nariuotakojams paeazitiniai, kiti yra parazitiniai kiti grybai.

Kordicepso rūšys tūkstančius metų naudojamos tradicinėse medicinos sistemose, ypač Tibete ir Kinijoje.


Funkcija ir taikymas:

1. Kordicėpsas dažnai vartojamas kosulių, lėtinio bronchito, kvėpavimo sutrikimų, geriamųjų sutrikimų, kepenų sutrikimų, nakties šlapinimosi, vyrų seksualinių problemų, anemijos, nereguliarią širdies ritmo, aukšto cholesterolio, galvos svaigimo ir silpnumo gydymui.

2. Kordicėps yra taip pat naudojamas gerinant gliukozės panaudojimą, didinant leptiną ir jautrumą insulinui (padeda mažinti svorį).

3. Kordicėps turi stiprinti imuninę sistemą, mažinti senėjimo poveikį, skatinti ilgesnį gyvenimą ir pagerinti kepenų funkciją žmonėms, sergantiems hepatitu B.

4. Kai kurie žmonės naudoja kordicelesą kaip stimuliantą, toniką ir adaptogeną, kuris naudojamas energijos didinimui, padidina ištvermę ir mažina nuovargį.

Paraiška:

Ekstraktas buvo naudojamas kapsulėje, tabletės tepalu ir sveiko geriamojo tirpalo.

VICTAR yra viena iš pirmaujančių Kinijos vaistažolių ekstraktų gamintojų ir tiekėjų su profesionalia gamykla. Mes galime pasiūlyti gryną natūralų, 100% natūralų, ekologišką, GMP sertifikuotą, kosher sertifikuotą ir ISO sertifikuotą cordyceps ekstrakto ophiocordyceps sinensis cordyceps grybų miltelius cordyceps sinensis ekstraktas organinių kordyceps tiek žemos kainos ir aukštos kokybės. Sveiki atvykę pirkti pigius, karštus pardavimus ir gamyklos tiekimo produktus iš mūsų.

Hot Tags: cordyceps ekstraktas ophiocordyceps sinensis cordyceps grybų milteliai cordyceps sinensis ekstraktas organinis kordycepsas Kinija gamintojų tiekėjų gamykla pirkti pigūs mažos kainos ekologiški natūralūs natūralūs kokybiški GMP sertifikatai Kosher sertifikatai ISO sertifikatai 100% natūralūs gaminiai tiekimas, karštas pardavimas
Tyrimo

You Might Also Like